Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    περαστικουλια και να μην φοβασαι μικρη μου  
     
  2. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ποιό bdsm κι αηδίες....
    όποιος βλέπει αυτη τη στιγμή greek idol, ζει την απόλυτη εμπειρια σαδομαζοχισμού!
     
  3. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ααααχ! τον εχει παρει ο υπνος διπλα μου στο κρεβατι φατσα στο καλοριφερ ...ποσες δαγκες θελω να του κοψω! je-sus!
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    έλα μωρέ....
    αφού τον αγαπάς!
     
  5. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο κομπλεξικό, ζηλιάρη και μικρόψυχο μπορεί να σε κάνει η 3η ηλικία.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    όσο ελαστικό, μεγαλόψυχο και ανοιχτόμυαλο μπορεί να σε κάνει ...

    το βλέπω και στον εαυτό μου, όσο μεγαλώνω τόσο λιγότερο αυστηρός γίνομαι, ακόμα πιο ώριμος και μπορώ να διακρίνω την ουσία.
    κοινώς δεν φταίει η ηλικία αλλά ο χαρακτήρας του καθενός μας, εξάλλου μου ακούγεται και τόσο μοιρολατρικό ...
     
  7. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αλίμονο, δεν τους κάνει όλους καλό μου. Μήπως όλοι οι έφηβοι είναι επαναστάτες;
     
  8. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ναχεις υπ οψην σου
    οι γεροι και οι γριες
    είναι αδίστακοι
     
  9. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όποιος/α πειράξει παππού ή γιαγιά θα του/της σπάσω τα γόνατα.  
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο τυχερή είμαι που έχω αποκτήσει τόσους φίλους από ένα φόρουμ,που είναι κοντά μου έστω και από μακριά και στα πιό μικρά,στα πιό ασήμαντα.....ευχαριστώ Τάνια!
     
  11. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι τη γυναίκα του διπλανού διαμερίσματος που πήγε στο σπίτι της ογδοντάχρονης μάνας της για να αυτοκτονήσει πριν από μερικές μέρες.
    Σκέφτομαι το κηδειόσημο στην πολυκατοικία μας που έγραφε "κηδεύω" αντί να "κηδεύουμε¨και από κάτω υπέγραφε μόνο η ογδοντάχρονη μάνα της και το γνωστό "οι λοιποί συγγενείς" που στην πράξη σημαίνει "κανένας άλλος".
    Σκέφτομαι τον Άδη στον οποίο θα περάσει η ογδοντάχρονη γριούλα τις τελευταίες μέρες της.
    Θυμάμαι και μια άλλη γριούλα που στο σουπερμάρκετ μέτραγε τα κέρματα στο πορτοφόλι της για να δει αν μπορεί να αγοράσει το επιπλέον γιαούρτι.
    Ό,τι και να έχουν κάνει στα νιάτα τους είναι πολύ σκληρό, να τελειώνεις έτσι, όταν φτάνεις στο τέρμα και ΞΕΡΕΙΣ ότι δεν έχεις άλλες ευκαιρίες.
    Γι' αυτό όποιος πειράξει τις γιαγιούλες μου και τους παππούληδές μου μπροστά μου τον στραγγάλισα.

    (Γι' αυτό επίσης εγώ θα βρω μια ανώμαλη κουνέλα και θα κάνω πολλά παιδιά και θα τα κάνω δυνατά για να καμαρώνω ότι θα έχει συνέχεια μετά από μένα κι ας λένε οι άλλοι ό,τι θέλουν για γάμους και μικροαστισμούς.)


    .
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όποιος μπορεί και θέλει ας βοηθήσει

    HELP center