Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    i am back ... ειπα να εχω μια τελευταια εικονα πριν παρω την αποφαση ...
    λοιπον ενας λογος που δημοσιευσα το διλημμα μου , ειναι οτι ειχα παρει ηδη την αποφαση και απλα δημοσιευοντας το , εξασφαλεισα οτι δεν θα κανω πισω ...
    υπαρχουν παθη ή λαθη που μπορουν να περασουν στα δικαιολογημενα , αλλα καποια ειναι too much για να χωνευτουν ...
    ειδικα οταν εισαι ετοιμος να δωθεις και να μην ζητησεις ποτε τιποτα πισω , προσπαθεις να αναζητησεις καθε σημαδι που μπορει να κρυβει καποιο αδιαπεραστο εμποδιο .
    δυστυχως ο οποιοσδηποτε εθισμος που αφαιρει την ελευθερη βουληση , μπορει να γινει ο τυφωνας που θα σαρωσει εργα ζωης , μεγαλου κοπου και θυσιων ...

    τωρα θα μου πεις , ρε φιλε οι υποψιες σου εχουν βαση ? .... αν και η ιδια πριν απο λιγο αρνηθηκε κατηγορηματικα κατι τετοιο , οχι μονο δεν με επεισε , αλλα και βεβαιωθηκα οτι τα προειδοποιητικα καμπανακια ηχουσαν δικαιολογημενα ...

    αυτα ...
    κανω ο ερμος προσπαθειες να σας απαλαξω απο την γκρινια μου αλλα δεν μου βγαινει ... θα την υποστειτε ακομα οπως δειχνει ...  
     
  2. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πλέον πιστεύω ακράδαντα ότι κατά βάθος (; ) δεν θες πραγματικά να βρεις. Ψάξ'το.
     
  3. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ..κι αν δεν εχεις σκαλιτσα για το ραφι,να σου στειλω μια,ασυνοδευτη,με το βαπορι.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    στα ραφια δεν πανε μονο τα σωματα , αλλα και οι προδωμενες καρδιες και μετα την ακολουθει και η ψυχη .... μπορει να σωσεις το σωμα σου απο το ραφι μα σε τι θα σε οφελησει αν χασεις τα αλλα .?
     
  5. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Με συχνότητα τσιγαρακίου από 1 έως 4 φορές τον μήνα, θα την έπαιρνα, αν κατά τα λοιπά μου ήρεσε.
    Πάνω από 1 φορά τη βδομάδα, δεν θα την έπαιρνα.
     
  6. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μηπως μυριζε και Opioum? 
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ο προσωπικος μου "πορτιερης" για δυο πραγματα εχει εντολη να κανει fsce control ... σε οποιασδηποτε μορφης εθισμο που αφαιρει την ελευθερη βουληση (οινοπνευμα , τζογος , ναρκωτικα) και σε κολληματα σε χθεσινους μεγαλους ερωτες ...
    ΟΤΙ και να προσφερεις σε εναν τετοιο ανθρωπο , ενδεχεται να βρεθεις αντιμετωπος με καταστασεις που δεν θα εξαρτοντε απο εσενα και οτι και να κανεις απλα δεν θα αρκει ...
    και αν ψαχνεσαι σοβαρα , δεν θελεις μια τετοια ωρολογιακη βομβα να υπαρχει μεσα στην οικογενεια σου .
    ξερω τι λεω .. τα εχω ζησει .. και δυστυχως αυτος ειναι ο τυπος της γυναικας που με ελκυει .. η αυτοκαταστροφικη αλητισσα ....  
     
  8. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εγώ που φοράω το opium, καίγομαι στο πυρ το εξώτερον?
     
  9. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    κόψε το αυτο καταστροφική και βρες μια original αλήτισσα μπας κι ησυχάσουμε!  
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οποια και αν ειναι η πικρα,οσο μεγαλη και αν ειναι η απογοητευση με αυτα που εγιναν......
    Αυριο δεν μπορει παρα ολοι οι δρομοι να οδηγουν κοντα της......κοντα στην καψουρα...!!!!! 
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κάτι "δικηγορίνες" που προσπαθούν να την πούνε στις φίλες μου αρχίζουν να με εκνευρίζουν ιδιαίτερα.
    Και είμαι και σε ιδιαίτερα bitchy διάθεση αυτές τις μέρες μην τα βγάλω πάνω τους και στις επεμβάσεις τους.
     
  12. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    που στο διαβολο μας θυμηθηκε το χιονι σημερα...