Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ αν δεν δω αίμα δεν πείθομαι  
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    βρε μανια οι ξενες με το skype ... το msn δε το εχουν ακουστα ?
    το ειχα βαλει πριν απο 2-3 χρονια και φρεναρησε ολον τον υπολογιστη ... ακομα και οταν το απεγκατεστησα παλι δημιουργουσε προβληματα και εκανα φορματ ...
    απο την αλλη δεν μπορω να μπαινει εμποδιο στον γαμο μου ενα γαμωsoftware   ....
    θα το βαλω και ο Θεος βοηθος .. ετσι και μου "καθησει" το red alert , θα την πηδηξω απο τον κωλο .. την πρωτη νυχτα του γαμου   .... να βρασω και τους μακιντος που δεν μπορουν να παρουν μσν .... ετσι λεει αυτη τουλαχιστον ...
     
  3. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πάνω κατά πάνω τους!
     
  4. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ότι έρχονται άσχημες μέρες και ότι πραγματικά μισώ την εφορία. Και να φανταστεί κανείς ότι γύρισα στην Ελλάδα επειδή ένιωθα πιο ασφαλής.
    Τελικά μάλλον τα βουνά θα τα πάρουμε μία μέρα αλλά όχι όπως το ονειρευόμουν. Ελλαδίτσα...

    Απ'ότι φαίνεται σε λίγο δεν θα χρειάζεται να κάνω θεραπεία για τον θυροειδή, ούτε να ανησυχώ για το βάρος μου.
     
  5. KloKlo

    KloKlo Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μαζί Του πάλι, .....επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!

    (Ελπίζω να ξανακερδίσω γρήγορα το προνόμιο να Τον αποκαλώ Κύριο με το κτητικό Μου)
     
    Last edited: 2 Μαρτίου 2011
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σας παρακαλω εξηγηστε μου κατι ....
    εχω ξαναγραψειθ παλιοτερα για την συνηθεια πολλων αντρων , σε χωρους γυμναστηριων , συγκεκριμενα στο κολυμβητηριο που πηγαινω 25 χρονια τωρα ... να πηγαινουν απο τα ντουζ στα αποδυτηρια γυμνοι !!!!! ....
    αλλα να σου πιανουν κιολας την κουβεντα ??????????????
    βλεπω εναν με μαγιω (επιτελους) .. ααα λέω να και ενας σαν και μενα .. και τι κανει ? .... ανοιγει το μαγιω κατω απο το ντουζ , ριχνει δυο λιτρα σαμπουαν , γεμιζει με νερο (ενα χρυσοψαρο μεσα στην γυαλααα) και το εκανε μπανιο .... εγω να εχω μεινει μαλακας ...... και να μου πιασει και την κουβετα ... και μετα τσιτσιδονεται σαν να μην υπηρχε αλλος στον πλανητη .. και εκει να συνεχειζει να μου μιλαει ... και με το δεξι , δωστου και να ξεπλενει ολη την οικογενεια .... λεω απο μεσα ".. μην ερθεις μονο να μου κανεις χειραψια ..."
    εγω σκεφτομαι λαθος ή μερικοι ειναι παραπανω ανετοι ?
     
  7. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δε βλέπω το πρόβλημα μετά από δύο λίτρα σαμπουάν  
     
  8.  

    Aυγό MATάκι vs Aυγό Aναρχάκι!


     

    η νέα σειρά που θα συγκινήσει

    ---------- Post added at 13:56 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

     

    Από την νέα διαφημιστική καμπάνια της Suzuki
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλά , τόσο μικρή την έχεις ρε ιζνο 
    Πάντως εάν μιλάς σοβαρά , θα σε πω ότι τόσα χρόνια στα γυμναστήρια όλοι γυμνοί γυρνάμε στα αποδυτήρια και τους μόνους που άκουσα να τους σχολιάζουν είναι αυτούς που είναι ντυμένοι
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα μου χρειαστούν ωτοασπίδες σήμερα.  
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μην το λες, θα διαλύσει το πε χα σε οτιδήποτε ακουμπήσει μετά και από γεύση, ας τα να πάνε  
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κουμπάρα κερνάω καρότα 
    Ψήνεσαι ???