Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    γράψτε κάτι ,σκεφτήτε και αυτούς που κοιτάνε μόνο στα "New Posts" !!!
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Σαν και μένα δηλαδή ε;
    Άντε να γράψω...

    Πάλι στην Μαλακάσα γίνεται το Rock Wave festival.
    Να είναι καλά ο αγαπητός μου Λοστ Μπόι, επιβεβαίωσα την πληροφορία πως θα μετέχουν και οι λατρεμένοι μου DreamTheater.

    Χρειάζομαι συνοδό Χάινριχ.
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Για ντριμ θίατερ; Ε αν είναι για ντριμ θίατερ να μη σου χαλάσω χατίρι.
    Ποιοι είναι αυτοί; Είναι πιο καλοί από τον Μάικλ Τζάκσον;
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Αχ μωρό μου φυσικά είναι πιο καλοί από Μάικλ!
    Αφού το λέει και το όνομα τους. Είναι ονειρικοί.
    Και ο κιθαρίστας τους ο Πετρούτσι είναι στην ομάδα Τζι-3. Πως λέμε Τζι-8; Κάπως έτσι και ακόμα καλύτερα.
     
  5. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Ω, ναι... είναι πράγματι ονειρικοί... fusion jazz στα καλύτερά της. Αρκεί να μην κάνεις το λάθος ,βλέποντας το DVD τους, να εστιάσεις στα δάχτυλα του Petrucci, γιατί σε περιμένει ναυτία καραμπινάτη... μιλώ εκ πείρας  
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    αφού αντέχετε τους Dream Theater χαλάλι σας ,εγώ Placebo ψιλογούσταρα μιας και είχα προτάσεις από πολά άτομα για αυτούς... ,αλλά πανάκριβα ,γενικά είναι πολύ ακριβά τα lives στην αθήνα/ελλάδα... για Alice Cooper όμως ψήνωμε πολύ περισσότερο ... αλλά που να βρω info  
    γιατί τα τεχνικά γραφεία να θέλουν γκομενίτσες ; άλλο τρόπο να γαμήσουν δεν έχουν ;
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Ντριμ θίατερ, Πλασέμπο, Άλις Κούπερ ... κανείς να τραγουδά για μένα υπάρχει; Να πλερώσω όσο όσο...
     
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Eχω εδώ στο γραφείο Χάινριχ μια τραγουδιάρα , που όλη μερα κάνει πρόβες!! Ονειρό της να γίνει τραγουδιστρια μα στα 33 έχει συμβιβαστεί με την εργασία γραφείου. Αμα βρει κανένα μαγαζι τραγουδάει και κει παράλληλα.

    Ξέρεις το πρωι γραμματέας το βράδι αηδόνι!!

    Καλη φωνή δε λέω, πολύ καλή!! Αλλα στη χαρίζω όσο όσο ... χαρη θα μου κάνεις να την παρεις να σου τραγουδά πριβέ να ησυχάσει το κεφάλι μου!!!

    χαχαχαχα!
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Αν πάει πακέτο η τραγουδιάρα με μέτρ, λουλουδούδες, γκαρνταρόμπα, πόρτα, μπαλέτο. Νταξ την αποδέχομαι.

    Μόνο να μάθει καλά να τραγουδάει το «Αυτός ο άνθρωπος αυτός». Έτσι και μου τραγουδήσει πες της πλασέμπο θα εφαρμόσω πάνω της κάθε τεχνική bdsm που είναι γραμμένη σε τούτο δω το φόρουμ.
    Και μην κοιτάς που τα απαξιώνω αυτά ...ξέρω να τα δουλεύω και μάλιστα καλά...
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    για ελληνικά λυπάμε μόνο ρεμπέτικα θα καθήσω να ακούσω και πλέον δεν ξέρω που παίζουν εδώ στη πάτρα το τελευταίο ρεμπετάδικο το γύρισε στα δημοτικά φέτος ... τα κλαρίνα και μπουζούκια δεν τα "παω" συγνώμη ...
     
  11. magda37

    magda37 Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

       Επιτέλους και πάλι εδώ!!
    Μια μέρα χωρίς φόρουμ..
    Δεν ξέρω σε άλλους..
    αλλά εμένα μου έλλειψε
    πραγματικά...
     
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Σκέφτομαι κάποια κορίτσια που θα μπορούσαν να είναι κόρες μου που λένε - ή θεωρούν- πως τα έχουν όλα λυμένα, έχουν αντιληφθεί τα πάντα και δεν υπάρχει μέσα τους η παραμικρή αντίσταση-αντίδραση σε οτιδήποτε αναφορικά με την υποταγή τους κι αναρωτιέμαι μήπως τελικά εγώ είμαι τόσο ανίκανη και ξεροκέφαλη- ή απλά πιο προσγειωμένη και πιο ειλικρινής προς τον ίδιο μου τον εαυτό?