Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Αααααααα....Δε σε ειπα.....20% εκπτωση σε καμπινγκ δευτερο ποδι Χαλκιδικη.....Σκηνη δεν εχω μου την κλεψανε προπερσυ....Ψηνεσαι?????
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. smari

    smari Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εννοείται πως ψήνομαι...
    έχω κολλήσει όμως με Αρμενιστή.
    Πότε φεύγουμε???? 
     
  3. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Κοντα ειναι κ ο Αρμενιστης......Παμε τροχοσπιτο μπροστα στο κυμα?????
     
  4. smari

    smari Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μέσα...
    Αρμενιστή όμως.(είμαι συναισθηματικά δεμένη!)

      
     
  5. Eri

    Eri

    Χεχεχεχεχεχεεε......Δεν θα χουμε ομως ιστορικες στιγμες οπως τον Χρηστο να κοιμαται στη σκηνη-λιμνουλα.....Χαχαχαχαχαχαχααα ακομα και τωρα οποτε το θυμαμαι μου φτιαχνει το κεφι......
     
  6. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Απλησιαστος εδω και πολλα χρονια.Πατεις με πατω σε.Για τον ιδιο αλλα και για αλλους λογους απορριπτονται και οι Καβουροτρυπες.Οποιος προλαβε εκει στις αρχες του '80,προλαβε.Προτεινω να κατεβετε χαμηλοτερα..Κριαριτσι,Καλαμιτσι(to μεγαλο,αν και απο τοτε που τo αφησε ο Στεφανιδης εγινε σαν τα αλλα),ισως και ελευθερα στην Τριστινικα.Αν οχι για τιποτε αλλο,για να ειστε κοντα στο ωραιοτερο beach-bar.Ethnic και πασης Ελλαδος..
     
  7. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Ενα παγωτό απο το εργαστήρι που έχει εδώ στην γειτονιά μου....

    υπογλυκαιμιες πρωι πρωι!
     
  8. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πρέπει να φτιάξω θεωρητικές σημειώσεις για ένα εργαστηριακό μάθημα στο οποίο, οι μαθητές δεν πρέπει να δώσουν θεωρητικά, και δεν πρέπει να έχουν ασκήσεις στο σπίτι. Μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει πως υποτίθεται ότι θα μάθουν αυτά τα παιδιά έστω και τα στοιχειώδη χωρίς θεωρία και χωρίς ασκήσεις;

    Δεν έχει συναντήσει κανένας άλλος διδάσκοντας αυτή την πραγματικότητα; Είναι καινούρια ή είναι καθιερωμένη τακτική στα ιδιωτικά εκπαιδευτικά;
     
  9. ss

    ss Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποσο πολυ βαριεμαι αυτη τη στιγμη, ουυυυυυυφ  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ευκολα ...
    ψαξε στο ιντερνετ και συγκεντρωσε βιντεο και φωτο απο το αντικειμενο που θελεις και επειτα μοιρασε τα cd στα παιδια ....
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δώστους case studies με λύσεις.
     
  12. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    multiple choise μπας και δουλέψει και κανά μυαλό...