Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το Πασχα απαιτει καλο δεσιμο πανω στη σουβλα... και δεν εννοω μονο το αρνι.....
     
  2. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πάτερ Κορνυ δεν μας περνάς ένα χεράκι εξομολόγησης λέω εγώ;  
     
  3. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

  4. thanasis

    thanasis Contributor

  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σας εχει ποτε περασει απο το μυαλο να ζητησετε απο την γυναικα σας να χρησιμοποιει τον πουτσο σας ως κουταλακι για να ανακατευει τον φραπε της ή ως πηρουνι για να φαει τον πουρε της ? ....
    γιατι αν οχι κατι πρεπει να κανω με την περιπτωση μου ....
    επισης θα ηθελα πολυ να βγαλω μια φοτο τον πουτσο μου καβλωμενο και να την κανουμε μια μεγαλη κορνιζα στον τοιχο του σπιτιου μας ... οπως και μια με το στομα της γεματο με σπερμα .. η τα ματια της ....
    ε[ισης θα μου αρεσε πολυ με φιλους , οταν θα εχουμε βραδυες play station (δεν μου αρεσει το ποδοσαφιρο) οι γυναικες μας να σερβιρουν τους ξηρους καρπους και τα τοστ με μπικινι , γυμνοστηθες και αλλειμενες με λαδι μασαζ και εντονα κοκκινα βαμμενα χειλια ...
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

  7. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Μαλλον οι Ελληναρες θα το θελαν αυτο....Οι Ολλανδοι ειναι κατιτις πιο πολιτισμενοι.....
     
  8. Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    +10000:rollinglaugh:
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Έχεις δίκιο, γιατί οι Έλληνες είναι ολίγον τι λιγούρια..., ενώ οι Ολλανδοί είναι χορτασμένοι από κάθε είδους ηδονή... 
     
  10. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    MasterPerris ίσως θα ταν μια καλή ευκαιρία να γράψεις για την Ολλανδία και τη διαφορετικότητά της, για την οποία έχουμε ακούσει τόσα.  
     
  11. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?




    εμένα θα μου άρεσε να λειτουργούσαν έτσι τα φανάρια
    θα έριχνα πολύ γέλιο
    λές να είμαι λιγούρω?  
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αγαπητή kati, το ξέρω ότι σου έχω υποσχεθεί να γράψω για την Ολλανδία, την χώρα που θεωρώ δεύτερη πατρίδα μου (έχω χάσει τον λογαριασμό επισκέψεων και τον αριθμό φίλων μου στην χώρα αυτή...), όμως, για να γράψω για την Ολλανδία, θα πρέπει να γράψω σεντόνια ολόκληρα και αυτήν την στιγμή δεν έχω τον χρόνο, πιστεύω κάποτε να τα καταφέρω.

    Θα σου πω όμως δυο πράγματα για την χώρα αυτή. Η Ολλανδία, είναι μια χώρα με την πιο απόλυτη ελευθερία σκέψεων και πράξεων στον κόσμο, με την διαφορά όμως ό,τι κάνεις, όσο ακραίο και αν είναι αυτό (κάνουν ακόμα και πάρτυ βιασμού) να το κάνεις κοινή συναινέση με αυτούς που θα το κάνεις, τότε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Όμως πρόσεξε, αν κάνεις κάτι παρά την θέληση του άλλου/ης/ων, σου έχουν αλλάξει τα φώτα...
     
    Last edited: 18 Απριλίου 2011