Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αχ, έγιναν όργια απόψε! Πώς χώρεσε όλη αυτή η νοστιμιά μέσα μου; Μιαμ μιαμ! Και του χρόνου!
     
  2. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Όχι μανάρι μου, να του "φας" τα λεφτά, ενώ παράλληλα πηδιέσαι με άλλους 3-4 γκόμενους. Ότι δηλαδή κάνουν οι περισσότερες παντρεμένες σήμερα. Προσωπικά, θα σου πρότεινα να το γυρίσεις σε Domme/Mistress/Top για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα.


    Τι μας λες; Δηλαδή ή τρώμε το γεωμετρικά αυξανόμενο λίπος στη μούρη ή καθόμαστε μόνοι μας;

    Υπάρχει και τρίτη επιλογή. Παίρνουμε καμιά αλλοδαπή (π.χ. Ρωσίδα) μουνάρα που και δε παχαίνει και μόνοι μας δε μένουμε.  


    Εμάς μπορεί να μην μας έχετε ανάγκη. Τα ραφάκια όμως από το ΙΚΕΑ θα τα αρχίσετε να τα έχετε λίαν συντόμως, γι' αυτό τρεχάτε να προμηθευτείτε μερικά τεμάχια για καλό και για κακό.
     
    Last edited: 24 Απριλίου 2011
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    και εγω την να την κανω την 20 κιλα βαρυτερη ? .... να την πηγαινω στα πανηγυρια να της παιζω το ντεφι να κανει την αρκουδα ? ..... (αφου το πας ετσι...διοτι το αντιστοιχο των +20 κιλων στην γυναικα ειναι +20 χρονια στην ηλικια του αντρα)

    και ΟΧΙ .... οι γυναικες δεν παχαινουν αμα δεν το θελουν .... οι μανα μου ειναι 80 χρονων και σε ολη της την ζωη ηταν 175 υψος και στυλακι παντα , αλλα μεχρι σημερα περπαταει και 3 χιλιομετρα την ημερα ....το ιδιο και οι περισσοτερες φιλες της μανας μου που ειναι στον πεζοπορικο συλογο ...οποτε μην γενικευεις τα συμπερασματα σου ...

    και δεν ειμαι μονος γιατι εχω προβλημα με τα παραπανισια κιλα .. αλλα γιατι δεν βρηκα αυτο που μου κανει κλικ .. και αμα το βρηκα δεν ηταν διαθεσιμο ... ζηταω κατι πολυ σπανιο και δεν συμβιβαζομαι .. εκει μπορεις να μου καταλογισεις λαθη , οταν ομως στο ζητησω να το συζητησουμε .....

    και ειλικρινα χεστηκα αν δεν μας εχετε αναγκη ... αλωστε 17 του Μαη υποδεχομαι στην Αθηνα την κοπελα απο την Ρωσσια που γνωρισα στο νετ ....
    καθεται η ανοητη Ελληνιδα και πιστευει την καθε φιλοσοφικη παπαρια , δηθεν κουλτουρα και πνευματικο πανηγυρι και αγνοει την ουσια οτι πισω απο ολα αυτα , ο κυριος υπεροχος , ουτε να αγαπησει μπορει , ουτε να δεμευτει .......
    αϊ σιχτιρ λοιπον ... διοτι αυτα που εσεις δεν ξερετε , φαινεται οτι οι ξενες τα γνωριζουν μια χαρα ...
    και ποια δικαιολογια εχουν ολες αυτες οι ανοητες και δηθεν παραπλανημενες ? ... οτι εσεις (οι αντρες) μας κανατε δυσπιστες και επιφυλακτικες και καχυποπτες ....
    και ομως .....
    ΟΟΟΟΧΙ κυρια μου .. το μουνι σου σε εκανε ετσι που το εδινες εκει που ηθελε η καβλα σου και επλαθες ιστοριες και ψευδαισθησεις με το μυαλο σου , οταν ολοι και ολα σου φωναζαν "δινεσαι σε λαθος ανθρωπο" .. το ηξερες ... αλλα ακουγες την καβλα σου .. και τωρα θα πληρωσω εγω τις γκρεμισμενες σου ψευδαισθησεις ? .. που ειμαι αποφασισμενος και σιγουρος οτι θελω να σου δωσω την ψυχη μου και ολη μου την ζωη , να πρεπει να σε πεισω κιολας για να τα παρεις ?? .... Αντε γειααα ....
     
  4. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εσένανε που'ναι -40, όμως...;  

    Και επίσης, πάλι ρατσιστικού ύφους οι αράδες σου.

    Συγνώμη,
    κυνικού ρεαλιστικού.

    Συγνώμη,
    δηκτικού ειρωνικού.

    Άντε, εβίβα!  
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ....Καψουρα μου,ολοι οι αλλοι κανανε Ανασταση.............
    Η δικια σου ''Ανασταση'' αργει ομως........γαμωτο μου......!!!!! 
     
  6. XnX

    XnX Love Through Discipline

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ιψενικο τριγωνο....
     
  7. CuriousToe

    CuriousToe Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο υπέροχο κομμάτι είναι το Cry me a River απ'την Joan Baez!

         
     
  8. Arcane

    Arcane Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποιός ξυπνάει αύριο να τρέχει στο ΙΚΑ.
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι πρεπει να κανω εξεταση για χοληστερινη....εχω φαει απο το Μ.Σαββατο μεχρι τωρα τουλαχιστον  ....25 αυγα και συνεχιζω ακαθεκτη.....γ@μω την αυγολατρεια μου! 
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ..Γατι που γουσταρει αυγα.......!!!!????
    Αλλο και τουτο.... 
     
  11. trampledgr

    trampledgr Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πρωινό ξύπνημα για δουλειά.....ΜΠΛΙΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ



    ---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

    Πάρτε και μια ποιητική στιγμή για καληνύχτα....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι ωραία που ήταν αυτή η εβδομάδα...
    Τα κεφάλια μέσα τώρα.