Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Στάσεις του σεξ..για όλα τα γούστα

    το 2ο και το 4ο μου θυμισαν μια δικη μου εμπειρία
    ήταν σα να πηδήχτηκα με στρουμφάκι!
    α! κι αν η γυναίκα είναι πιο μεγαλόσωμη, μην το επιχειρήσετε στα 4... δεν είναι σίγουρο ότι θα φτάνει....
     
  2. Storm

    Storm Regular Member

    Εδώ και μέρες σκέφτομαι να ξεκινήσω ένα νήμα λιγάκι ζόρικο, αλλά επειδή είναι η φύση του θέματος αρκετά περίπλοκη από μόνη της, δεν ξέρω αν πρέπει να το κάνω ή όχι...
     
  3. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ισως γιατί θα πρέπει να αφήσουμε τον ευατό μας να δει το σύνολο της αλλήθειας και της πραγματικότητας πράγμα το οποίο μπορέι κάποιες φορές να είναι πολύ σκληρό....
     
  4. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member


    καν το .... αν δεν το κάνεις ποτέ δεν θα ξέρεις αν άξιζε...
     
  5. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Το παραπάνω κείμενο είναι πολύ όμορφο!
    Θα ήθελα να προσθέσω και εγώ κάτι που διαπιστώνω γύρω μου τελευταία από ανθρώπους που κλείνονται στον εαυτό τους.
    Πολλοί άνθρωποι έχουν μία διαστρεβλωμένη εικόνα της μοναδικότητας και της κακώς νοούμενης ανεξάρτητης προσωπικότητας ή χαρακτήρα . Η πολύ πίστη στη διαφορετικότητα του καθενός μπορεί να τον οδηγήσει στην εγωπάθεια και κατ΄επέκταση στη...... μοναξιά. Έτσι πρέπει σαφώς να είσαι ο εαυτός σου αλλά να μην νομίζεις ότι αυτός είναι και κάποιος τέλειος....γιατί τότε.... χάνεσαι!
    Και όσο και αν και εμένα πάντα μου άρεσε και με γοήτευε η ιδέα του μοναχικού καβαλάρη του ανεξάρτητου αδέσμευτου και λίγο φλου διαπιστώνω με θλίψη γύρω μου πλέον άτομα που χάνονται στη μοναξιά τους και στη μοναδικότητα τους!
    Γι αυτό κάποιες φορές θα πρέπει να κατεβαίνεις από το άλογο να το δένεις στην άκρη έστω και για λίγο και να μπαίνεις στο σαλούν για καμιά μπύρα ψάχνοντας για φίλους που μπορεί και να μην ταιριάζεις και για ερωτικούς συντρόφους που μπορεί να έχουν και μία διαφορετική άποψη για τη συμπεριφορά στο κρεβάτι.... Ε και αν δε σου αρέσει η βαρεθείς παίρνεις το άλογο σου και συνεχίζεις.....

    Έτσι νομίζω ότι ανακαλύπτεις και συ ποιος πραγματικά είσαι! Και τελικά έτσι γίνεσαι εσύ! Και όχι αυτός που νόμιζες ότι τελικά ήσουν!

    Μήνυμα προς φίλους και γκόμενες που χάθηκαν........ στη μοναξιά τους.... και ζευγάρια που κλείστηκαν στον εαυτό τους!
     
  6. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οταν λειπει το συναισθημα λειπει και το κινητρο.
    Δεν βαριεσαι,αν ειναι να'ρθει θα'ρθει,αν οχι,be rock,one night stand,one night chat:tongue2:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Αξιζει να (ξανα)αναπαραχθει  
     
  8. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και τράβα γαμήσου άθλιο, ηλίθιο, αδιάλλακτο λευκό χαρτί...
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    το προβατο που βοσκει απεναντι απο το παραθυρο μου ... ποσο πολυ θελω να το ξεκοκκαλισω .. τα υπεροχα παϊδακια του , το εφερε ο γειτονας να φαει το χορταρι και εγω εχω γεμισει με σαλια το παραθυρο ... τα ποδια του εχουν μαυρο χρωμα λες και εχει επισημανθει απο τον κατασκευαστη το σημειο απο οπου θα το κρατας για να το φας.. κρατας απο το μαυρο τρως το ασπρο ...
    μερικες φορες σταματαει και με κοιταει επιμονα ... αραγε ξερει τι σκεφτομαι .. θα μου πεις την κοιλαρα που εχω κανει δεν την εφτιαξα με σουπιτσες και σαλατες .. ολο και μια υποψια θα περναει απο το μυαλο του προβατου για τις γαστριμαργικες μου προτιμησεις ....
    αισθανομαι σαν τον Ιησου στον ελαιωνα ... απο το ενα παραθυρο το κομμωτηριο με την 19 χρονη πιτσιρικα που τυφλα να εχουν τα μοντελα που ανεβαινει στο σκουταρεκι της και με χαιρεταει με χαμογελο ενω βλεπω το βρακακι της ... απο το αλλο παραθυρο το κινητο παιδακι να βοσκει ...εεε ποσο να αντεξει αυτος ο ανθρωπος ?????
     
  10. shamanka

    shamanka Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αχ κοπέλα μου!) πόσο σε καταλαβαίνω!))
    γι αυτό πήγα και τα έκοψα σύριζα))) αν και κάποιος με βαλε τις φωνές) μετά που είδε φώτο με Μαλλιά)))
    Έκτη μέρα? τέσσερα χέρια:nod:
     
  11. Mistress_Bipolar

    Mistress_Bipolar Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    ...ότι ακόμα κι εκεί το bdsm είναι πιο προχωρημένο.
    Μετά μουσικής... χα!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Heretic_Angel ξέρεις τι μου θυμίζεις; Κάτι τύπους , στυλοβάτες και κύρηκες της «ηθικής» , όπου κάποια στιγμή τους πιάνουν στο στριπτιζάδικο η στο μπουρδέλο και τότε δικαιολογούνται λέγοντας: «Εγώ είμαι εδώ για να δω μέχρι ποιου σημείου φτάνει η ηθική κατάπτωση». (Η εικόνα αυτή σου ταιριάζει γάντι μια και εσχάτως μας προέκυψες και θεματοφύλακας των κανόνων του φόρουμ)
    Έχουμε και λέμε λοιπόν…. Δε σ’ αρέσει , δε σ’ αρέσει αλλά συνέχεια εδώ είσαι και πιο πολύ απ’ όλους γράφεις.