Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Ας το κάνω δίφραγκα μια και κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.
    Το παράδειγμα είναι μεταφορικό και δεν αναφέρεται στον έλεγχο της ηθικής μας από εσένα αλλά στον τρόπο που βλέπεις το φόρουμ. Όπως λοιπόν ο υποκριτής καταδικάζει τα μπουρδέλα για παράδειγμα αλλά όλο εκεί είναι, έτσι κι εσύ απαξιώνεις το φόρουμ αλλά όλο εδώ είσαι. Αν απαξιώνεις αυτό το φόρουμ ονομάζοντας το «μπουρδελο» αλλά γράφεις συνέχεια εδώ τότε μπορούμε εύλογα να υποθέσουμε πως θεωρείς τον εαυτό σου αντάξιο του.
    Μην εξάπτεσθε αγαπητέ. Ψυχραιμία.
     
  2. BitterSweat

    BitterSweat Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν ξέρω τι γνώμη έχετε όλοι για τον Heretic_Angel, εγώ πάντως τον προσλαμβάνω για ηλεκτρική σκούπα... τίποτα δεν αφήνει να πέσει κάτω! εύγε και φτου!
     
  3. Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παρεμπιπτόντως έχω δικαίωμα να υποθέσω ότι είσαι από τους εννοημένους της διαχειριστικής ομάδας μια και εγώ προσωπικά ουδέποτε έκανα τέτοιο σχόλιο χωρίς να πάρω και κάποιου είδους ποινή (παρόλο που πληρώνω)
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παναθα μου σε αγαπω, οπου κι αν πας εγω πιστα σ' ακολουθω.....
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κορνηλιε αν το ειχες κανει report οπως το εκανε καποιος αλλος μολις τωρα και το ειδα δεν θα εγραφες αυτο το ακυρο σχολιο περι "ευνοημενους".
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Οσο για τις φωτος που εκανε ρεπορτ ο Heretic_Angel ως "νεκροφιλια" που θα μας πει δηθεν για μη τηρηση των κανονων ειναι αυτες εδω ...

         
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ...Θα ειστε ηθικος αυτουργος για φοβερα επεισοδια μεσα στο φορουμ,μια και χουλιγκανιζεται περα του οριου μαντμαζελ....!!! 
     
  8. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οσο και αν εψαξα δεν βρηκα καλυτερο βιντεο για να τιμησω τις ενδοφορουμικες διαμαχες 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Storm

    Storm Regular Member

    Αύριο ξεκινάω το πείραμά μου...
    Und Gott mit uns.

    Τα πορίσματα σε νήμα από την Κυριακή.
     
  10. Mistress_Bipolar

    Mistress_Bipolar Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κι αν οι καταληκτικοί, οι τελεσίγραφοι, οι άγοντες ίσαμε το τέλος,
    οι βιώσαντες κάθε ακυρωτικό στάδιο, οι ορώμενοι κάθε φριχτή αλήθεια
    - οι τελευταίοι που κλείνουν την πόρτα, πόνεσαν· θα υπερέχουν πάντα του άλλου.
    Γιατί είναι οι Σπάνιοι που θα κρατούν αιώνια στο χέρι τους το Κλειδί κι αλίμονο αν ξέραμε ποιοί είναι.-
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οσο κι αν θελετε δεν θα μας φιμωσετε αγαπητε Κυπελουχε!!!! 
    Παναθα μου σε αγαπω,για να σε δω στην Βαρκελωνη τωρα ζω......
     
  12. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    «Βρίσκω τον εαυτό μου να καπνίζει τη στάχτη του εαυτού μου.»

    Φ. Λαμαντία

    (Τσιγάρα. Απανωτά τσιγάρα. Το ένα πάνω στ' άλλο. Ακαταπαύστως.)