Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Eri

    Eri

    Τα σπαει το τραγουδι...


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. anchor

    anchor Regular Member

    Η πρώτη μεγάλη άσκηση θάρρους, να εμφανιστώ στη Γραμματεία της Σχολής μου μετά από 25 έτη απουσίας και να ζητάω τα ρέστα μου   τελείωσε. Και τώρα η επόμενη... επικοινωνία με τους διδάσκοντες, σε ξένη γλώσσα κιόλας:scared:
    Αλλά το αποτέλεσμα που θα προκύψει, μου το χρωστάω... γιατί και τότε το άξιζα, αλλά ποτέ μέχρι τώρα δεν το είχα πιστέψει  
     
  3. KloKlo

    KloKlo Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τελικά, το απρογραμμάτιστο της στιγμής, με γέμισε ευτυχία και χαρά μαζί με πολλά πολλά δάκρυα....Ναι είμαι πολύ ευτυχισμένη  
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    απλα το παιρνεις αποφαση οτι εχεις εναν εκ φυσεως χαμαιλεοντα και μαθαινεις να τον ξεχωριζεις αναμεσα στα χορτα  
     
  5. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πάνω που άρχισε να στρώνει η θεματολογία, τσουπ, ήρθε μια ωραία κυρία κι ανέστησε τα άκυρα νήματα με τις ψωλές και τις στατιστικές έρευνες.
     
  6. Brainstorm

    Brainstorm Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκεφτομαι οτι παλι καλα που βουλωσε το αφτι μου για να αναγκαστω να παω να κοιταξω και τις αμυγδαλες μου  
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι μαθαίνω; Πάει η μεγάλη...συμπαγής... αυλή (παρέα), διέλυσε; Αυτή η περιφρουρούμενη με τα ψηλά συρματοπλέγματα που κανένας δεν φεύγει από αυτήν (χα χα χα, είχε πλάκα όταν διάβαζα κάτι τέτοια όμορφα, από ιδρυτικό μέλος της αυλοπαρέας αυτής πριν μερικούς μήνες...).

    Τελικά πάντα τα κόμπλεξ, τα ιμιτασιόν και τα δήθεν θα βγαίνουν στην επιφάνεια όσο καλά και αν προσπαθούν μερικοί/ες να τα κρύψουν.
     
    Last edited: 2 Ιουνίου 2011
  8. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Κοριτσάκι, πάμε παραλία?
    κι άστους να κουρεύονται....
     
  9. paraple

    paraple Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ω,μα ναι,το ξεκαθαρισα απο την αρχη πως τον ξεχωρισα-μαλιστα του δωσα πολυ πιο πριν αποδειξει τη φυση του εμπρακτα,τον χαρακτηρισμο και επαληθευτικα-,αλλα το ερωτημα ειναι "αν το επαναλαβει,τι?"  

    πως αμβλυνετε το συναισθημα πως σε κοροιδεψε ακομη μια φορα?  

    με τιμωρια?απαξιωση?τιμωρια με την απαξιωση?απομακρυνση? 'η μηπως ολα αυτα,καποια απο αυτα 'η αλλα,πρεπει να προηγηθουν ??  
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μμμμμ μια μιαμ...τι ωραια πεντανοστιμα βερυκοκα κανει το δεντρι μου....!!!! 
     
  11. smari

    smari Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπορώ να έχω κι εγώ μερικά που με αρέσουν πολύ και ζουλεύω?
     
  12. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αμιιι......αμα σου πεταξω θα τα πιασεις....???