Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Valkiria

    Valkiria Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν είμεθα παιδικοί φίλοι, και όσο να πεις είναι και νυμφευμένος ολίγον τι.

    Έχω αρχές εγώ! (Πάρτα μαλάκα!)
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εμείς οι νυμφευμένοι στηνόμαστε καλύτερα  
     
  3. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτό θα είναι δική του προδοσία, όχι δική σου.
    Εσύ δεν έχεις νυμφευθεί την κερατού.
    Ε, αν νιώθεις τύψεις κάντε τρίο που είναι και γαμώ.
    Άλλωστε μπορεί ν' αποδειχθεί αξιοπρεπής και να σου πει όχι.
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οταν απλα παρατηρεις χωρις να μιλας, βλεπεις τοσα πραγματα που σου ειχαν ξεφυγει και απορεις....
    Σωτηρια η παρατηρηση εκ των "εξω".
    Σε γλυτωνει απο τη "φυρα" που απλα σου τρωει την ενεργεια.
     
  5. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν είναι λίγες οι φορές που τα φαινόμενα απατούν, όποια προσέγγιση και άν χρησιμοποιήσεις.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ολες οι γυναικες στην Μυτιληνη , οδηγανε μηχανακι 90% σκουτερ (αμα δεν ειναι το νησι της Σαπφους το αντρο της χειραφετησης , ποιο θα ηταν ? ..... Μου Χου .. τεσπα) ...
    ειναι λοιπον της μοδας τα ανοητα χαμηλοκαβαλα γενικα που ισως να δειχνουν ομορφα (προσπωπικα δεν μου αρεσουν) στα μοντελα των 40 κιλων .....
    αλλα στην πραγματικοτητα η γυναικα χανει εντελως την "μεση" της και θυμιζει περισσοτερο το γιγαντακι της Michellen παρα κατι αλλο .... και μεχρι εδω καλα ...
    αλλα αυτο το σουπερ ντουπερ ανοητο .. μολις καταλαβουν αλλο μηχανακι απο πισω .. ... προσπαθουν να χωσουν το κορδονι απο το βρακι μεσα ή τραβανε την μπλόυζα κατω ή τραβανε το παντελονι επανω με ενα αγχος λες και ολη η τιμη και η υποληψη παιζεται σε εκεινο το δεκατο του δευτερολεπτου ....
    και καλα να το κανουν οσες ειναι μουναροι ......
    αλλα ειναι κατι αλλες που πεφτεις ξερος στα γελια ....
    χτες δεν αντεξα ...
    μολις καταλαβε οτι ημουν πισω της , αρχισε να μαζευει τον φλωκο (θα σας πει ο Sw) γιατι μονο φλωκος θα εκανε για βρακι σε αυτα τα τεραγωνικα χιλιομετρα κωλου ....
    την φτανω λοιπον και της λεω :
    "ρε κοπελια ... γιατι νομιζεις οτι ολοι κοιταμε τον κωλο σου και σπευδεις να τον κρυψεις και λιγο ελειψε να ανεβεις στο πεζοδρομιο ? ... που νομιζεις οτι εισαι ? .. στο next top mondel και ολοι κοιτανε το ... χμ .. σωμα σου ? " ...
    καταπιε την γλωσσα της ? ......
    μα δεν το βρισκετε πολυ προσβλητικο ? .... γιατι νομιζουν ολες οτι κοιταμε εκει ? ....σαν να περπαταει ενας αντρας στο δρομο και μολις διασταυρωνεται με μια γυναικα να καλυπτει τον πουτσο και ταρχιδια του ....
     
  7. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    είναι τόσα πολλά τα θέλω μου... τόσο δυνατά.... απόλυτα κι ολοκληρωτικά...
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι ποτε δεν πεφτω εξω με ανθρωπους, οσο κι αν προσπαθω στην αρχη να ειμαι δεκτικη και ανεκτικη σε συμπεριφορες που μου ξενιζουν....Τι να πεις κανεις....γινονται και αυτα!
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ούτε κι εγώ τελικά πέφτω συνήθως έξω ότι μάσκα καλοκάγαθου και καλόβολου φοράνε και όσο "φιλικά" και να με προσεγγίζουν και όσο γλύψιμο και να μου κάνουν....
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2011
  10. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είναι τόσο σοφή η ρήση......"ποτέ μην λές....ΠΟΤΕ" γιατί αποδεικνύει με τον καλύτερο τρόπο πόσο συχνά αυτοαναιρούνται και αυτοακυρώνονται εκείνοι που κατά τα άλλα θεωρούν εαυτόν πλήρη αυτοπεποίθησης ενώ παράλληλα σε μεγάλη ηλικία ξεκινούν το ταξίδι της αναζήτησης......
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Eτσι ακριβως.....δεν θα μπορουσα να το εκφρασω καλυτερα.
    Αλλα τι να πεις κουκλα μου....πολυ κομπλα τραβαει ο κοσμος,πολλα απωθημενα και αμα ονειροβατει κανεις κιολας?............
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ευχαριστώ πολύ όσους και όσες μου έστειλαν rep!