Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αντε να δουμε ......
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χρόνια πολλά βρε σιχαμένε  

    Άντε και με πολύχρωμα σώβρακα !!!
     
  3. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οταν εχεις τετοιους φιλους , τι να τους κανεις τους εχθρους..............
     
  4. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αν μπορεις να κρατας τα λογικα σου οταν ολοι γυρω σου χανουν τα δικα τους και ριχνουν το φταιξιμο σε σενα .
    Αν μπορεις να εμπιστευθεις τον εαυτο σου οταν ολοι αμφιβαλουν για σενα , αλλα συγχωρεις και την αμφιβολια τους.
    Αν μπορεις να περιμενεις και να μην σε κουραζει η αναμονη, η οταν λενε ψεματα για σενα να μην ανακατευσαι με τα ψεματα, η οταν σε μισουν μην αφηνεις να περασει το μισος και μ ολα αυτα, να μη δειχνεις υπερβολικα καλος ουτε τον εξυπνο να κανεις..........................
    ..............................
    .................

    Αν ουτε οι εχθροι ουτε οι αγαπητοι φιλοι σου μπορεσουν να σε πονεσουν.
    Αν ολοι μετρανε για σενα , αλλα κανενας πιο πολυ απ οσο πρεπει......
    ..................
    .....................
     
  5. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αν μπορεις να ονειρευεσαι και να μην κανεις αφεντη τα ονειρα σου.
    Αν μπορεις να σκεπτεσαι και να μην κανεις στοχους τις σκεψεις σου.
    αν μπορεις ν αντεξεις την αληθεια των λογων σου διαστρευλωμενη απο ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ για να κανουν παγιδα για χαζους,
    η να βλεπεις σε οσα εδωσες τη ζωη σου σπασμενα, και να σκυψεις να τα ξαναχτισεις με φθαρμενα εργαλεια.
    ......................
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καθώς διάβαζα παλαιότερες δημοσιεύσεις με φλέϊμς όπως λέμε, σκέφτομαι να καλέσω μερικούς φίλους μου από άλλα φόρα για να δούμε πόσο καλά είμαστε εδώ.

    Ένα μικρό δείγμα


    Τι λέτε να τους καλέσω;
     
  7. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Είναι κακό στην άμμο να κτίζεις παλάτια, ο βοριάς θα τα κάνει συντρίμμια κομμάτια.
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Mάνα Αθήνα εέεεεεεεεεεεεεεεεεεέρχομαιίιιιιιιιιιιιιιιιιίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιίίίίίί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  9. female

    female Contributor



    Τι θα πει "λεκανατζού", Χάινριχ; Όπως λέμε "πλύστρα"; (Γραφικότατοι τύποι, φέρτους, που μου λείψανε και τα φλέιμς, θα πλουτίσουμε και το λεξιλόγιο.)

    Καλώς να ορίσεις, Incomplete_, αλλά να συνεχίσεις να γράφεις, μην σε χάσουμε.

     
  10. gaby

    gaby Guest

    θαυμάσια, η Αθήνα σε περιμένει  

    Κύριε φον Κλαιστ, ακόμα ξυπνά τέτοια πάθη η πολιτική; Απίστευτο μου φαίνεται! νόμιζα ότι ο τελευταίος πολιτικός καυγάς είχε γίνει πριν το μιλλένιουμ.

    Η καλύτερη πολιτική λογομαχία που είχα ακούσει με τ αυτάκια μου, αλλά ήταν το ΄89 και από τότε κύλησε πολύ νερό στ αυλάκι:

    ο ένας: "Εσείς, που κλέψατε, που κάνατε, που δείξατε, που, που, που, ... " για κανένα δεκάλεπτο.
    ο άλλος: "μα σου έχω εξηγήσει, στο έχω πει τόσες φορές, αφού παραλάβαμε χάος..."
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Λεκανατζού είναι η εσχάτη στην ιεραρχία του οίκου ανοχής

    Το ιεραρχικό σχήμα του μπουρδέλου είναι κάπως έτσι:

    Ο Νταβατζής, ο λαμβάνων τα γαμησιάτικα

    Η Τσατσά, η διευθύνουσα γραία και παλαιά πουτάνα

    Η πουτάνα, η εργαζόμενη

    Η λεκανατζού, αυτή που έπαιρνε την λεκάνη με το νερό μαζί με ένα μείγμα από ένα απολυμαντικό, το λεγόμενο υπερμαγκανάτ και ήταν υπεύθυνη για την υγιεινή των εργαζομένων και των πελατών του μπουρδέλου.

    Υπήρχαν κατά καιρούς και άλλοι παρεπιδημούντες εργαζόμενοι, όπως μικροέμποροι που πουλούσαν προφυλακτικά ( τα γνωστά μπεμπέκα ), μικροί χασισέμποροι και άλλοι που έβγαζαν μεροκάματο.
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Λίλη αυτά που είδες ως παράθεση ελέχθησαν μεταξύ φίλων ιν ρίαλ λάιφ που λέμε.
    Λέω να καλέσω κανα δυο εδώ