Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Σκέφτομαι και στεναχωριέμαι πάρα πολύ, ότι σε διάστημα 3 ½ μηνών, έχασα δύο πολύ σεβαστά, και πολύ αγαπημένα μου πρόσωπα.        
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    γιατι εγινε το σαιτ με καρδουλες και κατασπρο με κοκκινες μπαρες ... βοηθεια τα ματια μου ... που ειναι το κοντραστ στο μονιτορ ..? ....
     
  3. Eri

    Eri

    Ευχαριστω τον "αγκαλιτσα"   , τα παιδια που κανανε τοσα χιλιομετρα για να ερθουν και τους 3 επισκεπτες μας για τις 4 υπεροχες μερες στο καμπινγκ.Ελπιζω να το επαναλαβουμε κ να περασουμε το ιδιο καλα.    
     
  4. Kits

    Kits Contributor


    ο 3ος ποιος ειναι? 
     
  5. Eri

    Eri

    Χμμμμ δεν την προλαβες?Θα σου πουμε αλλη φορα τοτε  
     
  6. Kits

    Kits Contributor


    Ηταν καλη περιπτωση?? Μεγαλη προικα??
     
  7. Eri

    Eri

    Δε γνωριζω αλλα αμα ειναι για σενα κατι θα κανουμε βρε.Θα βοηθησουμε ολοι  
     
  8. zou

    zou

    ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ..
    ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ..........


    οποιος καταλαβε....... καταλαβε.....    
         
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Oτι δεν ειμαι εδω... Ειμαι ακομα στην Ιο και πινω bloody mary στο barmacy.. Μα ποσο δυσκολο ειναι να επιστρεψω στην πραγματικοτητα?  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ε .... τοτε να σου ζητησω απο την μερια μου συγνωμη που υπαρχουμε και μας τιμας με τα 5 ποστ παρα την θεληση σου .....
    (πλακα κανω μην το παρεις σοβαρα  )
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Να σαι καλα !!! 
     
  12. Kits

    Kits Contributor


    Δηλαδη τα ''prive messages'' δεν ειναι ενοχλητικα???