Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. dxflw

    dxflw New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αυτη τη στιγμη ειμαι μονος και σκεφτομαι το σεξ. αλλα μαλλον θα σβησω την φλογα μου για κανα μισαωρο με ενα γιουπορν
     
  2. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ταλαντεύομαι ανάμεσα σε oldschool ή σε στίχους για το τέταρτο τατουάζ!
     
  3. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ότι κοιμάμαι και ξυπνάω με τη σκέψη της. Ο,τι και αν λέω, ο,τι και αν κάνω...
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αιώνιο δεν είναι τίποτα. Ούτε η δύναμη, ούτε η αλαζονεία, ούτε και η σιγουριά.
     
  5. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γίνε και συ κάτι. Μπορείς. Αν είσαι το απόλυτο τίποτα μια φαινομενική αίσθηση εξουσίας θα ανακουφίσει την αίσθηση αναξιότητάς σου.
     
  6. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    υπαρχουν ακομα αρσενικα που μυριζουν απο αποσταση τεστοστερονη!!!!
     
  7. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γυρίζει έντονα στο μυαλό μου η φράση του Σεφέρη.
    "Είναι σκληρή η ζωή χωρίς εσένα.Και άδικη"
     
  8. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ότι τέσσερις μέρες τώρα μου φανερώθηκαν πολλές αλήθειες και επιτέλους κατάλαβα γιατί επαναλαμβάνονται τόσα άσχημα στη ζωή μου. Το πήρα το μάθημα μου. Κατάλαβα πραγματικά.
     
  9. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Στην ίδια χώρα, σε άλλη εποχή...
     
  10. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είναι άραγε τόσο λάθος να Τον θέλω κοντά μου αυτή τη στιγμή; Να Τον χρειάζομαι; Ζητάω πολλά μάλλον....
     
  11. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οι ποιητές δεν είναι άντρες, μα σύννεφα με παντελόνια, κρύβονται πίσω από γυναίκες δυνατές.

    και κανείς δεν θέλει ποιητές, και κανείς δεν θέλει Δον Κιχώτες, και κανείς δεν ξέρει να αγαπά τους ποιητές.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    2η εβδομάδα στην Έρημο...