Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. maria1984sub

    maria1984sub Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν μπορώ να περιμένω άλλο











    ...........................................
     
  2. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι μου συνέβη κάτι άσχημο επαγγελματικά και μονο σε αυτήν θέλω να μιλησω για αυτό. Και ας μην είναι πιά στη ζωή μου.
     
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σεληνιακή Έκλειψη 15 Απρίλη 26 Ζυγού. Το φως του Ήλιου δεν μπορεί να φτάσει τη Σελήνη, επειδή η Γη μπαίνει ανάμεσά τους.
     
  4. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όσο αποζητούσα τότε ένα γλυκό λόγο από το στόμα του, τώρα δεν το αντέχω. Μου φαινεται ξένο, αταιριαστο. Κι όμως πολύ γαλήνεψε η ψυχή μου ακούγοντας την φωνή του, δινοντας διχως να ξερει ότι δινει και διχως να το μαθει. Έχει τα χρώματά μου στο δωμάτιό του, το έχει ετοιμάσει για μένα. Ανυπομονει να το δω, αναζητά την επιβεβαιωση μου. Δεν μπορω να παρω παλι το ρόλο της δασκάλας του. Δεν πέτυχε την πρώτη φορά, γιατι να πετύχει τώρα; Ανάμεικτα αισθήματα ξανα έρχονται στην επιφάνεια. Του οφειλω να τον ακούσω. Οχτώ χρόνια ειναι αυτά, δε τα πετάς έτσι. Μεγάλωσα μαζι του και μεγάλωσε μαζι μου. Δειχνει ότι επιτέλους έμαθε. Ειμαι άραγε έτοιμη να τον ακούσω; Και το κυριότερο, έτοιμη να τον δεχτώ τώρα που έχω συνειδητοποιησει μεγάλο μέρος της αλήθειας μου; Θα μπορέσω να τον ξανα βάλω στη ζωή μου όπως ειναι τώρα; Το σάββατο θα δειξει.
    Σκέψεις, σκέψεις......
     
  5. Revenant

    Revenant Staff Member

  6. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Είμαι μόνος μου και θα ήθελα πολύ να έχω μια σχέση.
     
  7. Πότε θα φτιάξει ο καιρος;
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    εκει που εφτιαξε, χαλασε ξαφνικα  
     
  9. Για πόσο; Ελπίζω όχι για πολύ!
     
  10. Ενα καλο ξεκαθαρισμα, μετα απο αποστασιοποιηση... Πως ξεθωριαζουν και ξεφτιζουν ολα... Παρθηκαν οι αποφασεις, καιρος για την υλοποιηση τους.. Θα χαρω ακομα αυτη την εβδομαδα στη θεσσαλονικη και μετα παλι πισω.. ωρα για δουλεια.. δεν αποφευγονται αλλο οι ευθυνες.. δυσκολη η αναληψη τους στην αρχη, μα απελευθερωτικη στη συνεχεια.. Προχωραει η ζωη και επιτελους και εγω μαζι της..  
    σκορπιες σκεψεις πανω απο ενα τασακι..
     
  11. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Ξαφνική όμορφη καταιγίδα στην Αθήνα. Πόσο μου αρέσουν οι καταιγίδες. Αμήν και πότε και καμμία ερωτική καταιγίδα στη ζωή μας. Μοναξιά.
     
  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    2η έκλειψη του μήνα αύριο, αυτή τη φορά ηλιακή. Η Νέα Σελήνη 8 μοίρες Ταύρου Τροπικός, μπαίνει ανάμεσα στη Γη και τον Ήλιο.

    Γιατί σιωπάς ; Γιατί δεν τολμάς ; Τι φοβάσαι και τι αγαπάς ; Καθρέφτη πες μου, ποιού έρημου τόπου την ηχώ μέσα σου φυλακισμένη κρατάς ;