Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τι θα είχα πάθει αν ήμουν football fan που θα ήθελε να δεί τη Βραζιλία και είχα μία Κ η οποία μισούσε το ποδόσφαιρο....
     
  2. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Μετα απο 15 ωρες εργασίας χρειάζομαι ενα καλο υπνο αλλα ο Μορφέας μου κανει ναζια αποψε
     
  3. Τι να πεις...
     
  4. Ποσο αθλιο ειναι να νιωθεις ανημπορος να βοηθησεις τον εαυτο σου, ακομη και στον υπνο σου. Με θυμωνει.
     
  5. Niamh-Alysia

    Niamh-Alysia Regular Member

    να γίνω αόρατη...να εξαϋλωθώ...
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αυτό ακριβώς... θα έγραφα... Η στιγμή της αναγέννησης πλησιάζει....
     
  7. Εχεις καποιο λογο που το σκεφτηκες αυτο δηλαδη ε;
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Έχω πολλούς αλλά αυτή τη στιγμή είμαι επικεντρωμένος αποκλειστικά και μόνο σε έναν...
     
  9. Δεν ειναι καλο να επικεντρωνομαστε σε πολλα πραγματα οποτε συμφωνω μαζι σου.
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αν είχε like θα σου έκανα like
     
  11. Να σαι καλα. Ευχαριστω σε