Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Πατουσακια ftw. Καφε σκέφτομαι ποιος καλος ανθρωπας θα κάνει.  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καλά ας της φορέσω πρώτα γιατί είναι και το τελευταίο ζευγάρι που μου έμεινε ( και βαριέμαι να πάω για shopping τώρα ) και όταν ανανεώσω τις προμήθειες, θα σου ζητήσω συνταγούλα χαχαχα. Όποιος θέλει το καταλαβαίνει Libens, όποιος δεν θέλει να το καταλάβει, πρόβλημα του χαχαχα. Εννοείται το χαβά μας εμείς. Κάτσε να βάλω καμιά φατσούλα στο άσχετο.      
     
  3. Αν και τα χερια ειναι το θεμα μου, anyway. Χμ οσο για το καφε φοβαμαι θα τον κανουν τα χερακια σου.  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πως τον πίνεις? Φτιάχνω για μένα τώρα. Σαν καλός νεοεισερχόμενος είπα να σας καλοπιάσω. Αλλά θ'αλλάξω τροπάρι σύντομα χαχαχα
     

  5. Χαχα cool    
     
  6. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Να τοοο το καλό το παιδι. Φραπε σκετο αχτύπητο. Ανευ καλαμακιου

    :*
     
  7. Χαχαχαχα ναι εγω δεν προσφερομαι για καφεδες. Εδω δεν κανω στον εαυτο μου, θα κανω αλλου;
     
  8. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Καλά εγώ είμαι οποια κι οποια? Ενα καφε ζήτησε η φιλενάδα σου γτ μόλις ξυπνησε ετσι απο τη μύτη θα τον βγάλεις? ??? Ακαρδη α Ακαρδη
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ είμαι καλό παιδί και ο Διάολος δεν υπάρχει χαχαχα. Κανένα πρόβλημα πίνουμε τον ίδιο, καραβίσιο. Είπα, κάνω τον καλό για να ρίξω στάχτη στα μάτια. Αλλά είμαι τόσο ηλίθιος που το παραδέχομαι χαχαχα
     
  10. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Επιτέλους ενας που πινουμε ιδιο καφε...ενθουσιαστηκα τώρα.
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Victoria εγώ έχω τα μάτια μου γεμάτα δάκρυα χαχαχα. Άτομα με το ίδιο φετίχ βρίσκεις, άτομα που να πίνουν αυτό το πράγμα που εγώ κι εσύ λέμε καφέ, όχι χαχαχα. Μην νθουσιάζεσαι πολύ γιατί στον επόμενο θα σου βάλω ζάχαρη (νιέχ νιέχ, σατανικό γέλιο )
     
  12. Α γλυκειά μου σταχτούλα δεν το χεις πάρει χαμπάρι; Είμαι μια σκύλα !