Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Οι παππούδες μας πρόσφυγες
    Οι γονείς μας μετανάστες
    Εμείς ρατσιστές ??????????????????????????
     
  2. Ούτε εσύ μάλλον έχεις σιδερώσει πουκάμισο, που από δω πατάς το σίδερο και απο κει γίνεται πάλι χάλια και δώς του Merito και δως του ατμό και γ@@ώ τα τατουάζ του Μπέκαμ! Σκέφτηκα μέχρι και να βάζω βαράκια οταν απλώνω τα ρούχα για να μη χρειάζονται σιδέρωμα!

    Υ.Γ Μόλις έμαθα τι είναι το bullwhip... άουτς!
     
  3. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Δυστυχως εργαζομαι 14 ωρες καθε μερα και μονο Κυριακή πρωι καθεται ρεπο. Οποτε αφου η μανουλα δεν ειναι εδω θα σιδερωσω θελοντας και μη.
    Οντως θεωρω το σιδερωμα την χειρότερη τιμωρια αλλα τι να κανω. Σιδερωνω πολυ καλα τα πουκαμισα. Στειλτα σε μενα  
    Φαγητο εξω σήμερα. Σιγα μη μαγειρεψω. ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ κανω σους
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Το αγαπημένο μου... Τώρα χωρίς πλάκα σιδερώνω 5 πουκάμισα τουλάχιστον την εβδομάδα για τη δουλειά μου... Χαρά στη Κ που θα με φορτωθεί  
     
  5. Niamh-Alysia

    Niamh-Alysia Regular Member

    ..Fuoco nel fuoco.. την νοσταλγία μου @@@@
     
  6.  
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

  8. seduced mind

    seduced mind Guest

  9. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    decisions... decisions...
     
  10. Όποιος κλείνει την πόρτα,πριν προλάβεις να απαντήσεις...είναι κότα!
     
  11. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Συμπάσχω στην απο πανω :*
     
  12. Χαχαχαχα καλημέρα Victoria!