Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Καλή μνήμη. Μεγάλο βάσανο.
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ειναι ειρωνικα αστειο να επιβεβαιωνομαι ετσι.
    Τελικα δεν ξεφευγει τιποτα απο το ενστικτο.
    Τα ψεμματα ερχονται στο φως.
     
  3. submissiveslave

    submissiveslave New Member

    Θα ήθελα τον Αφέντη μου δίπλα μου να Τον ικανοποιήσω και να τον υπηρετώ από κοντά αντί να εκτελώ εξ' αποστάσεως τα καθήκοτα μου... Το οποίο σε συνδυασμό με τα όσα λέγονται εδω με ερεθίζει ακόμα περισσότερο μεν και αυξάνει την ανυπομονησια μου να τον δω αλλά κάνει ακόμα δυσκολότερη την απόσταση και με δυσκολεύει να μαι μια υπάκουη σκλάβα...
     
  4. Με κόπο και προσπάθεια ορθώνουμε το λαμπερό οικοδόμημα του εαυτού μας. Το προορίζουμε για τα μάτια των άλλων. Στο υπόγειο θάβουμε αυτό που πραγματικά είμαστε και δεν έχουμε το κουράγιο να αντικρύσουμε. Μα αυτό πριονίζει με υπομονή και μεθοδικότητα τα θεμέλια του οικοδομήματος. Και με ένα μικρό ταρακούνημα το οικοδόμημα σωριάζεται σα χάρτινος πύργος κι απομένουμε χαμένοι στα ερείπια, αναρωτώμενοι τι πήγε στραβά...
     
  5. submissiveslave

    submissiveslave New Member

    μηπως να παψεις να θαβεις αυτο που πραγματικα εισαι και να βρεις αυτο που θα θελες πραγματικα? δεν ειναι λυση να μετατραπεις σε υποτακτικη αν δε θες πραγματικα να εισαι γιατι θα σαι δυστυχισμενη... βρες αν σε καλυπτει πραγματικα και αν οχι ψαξε τι ειναι αυτο που θα σε εκανε ευτυχισμενη χωρις να ντρεπεσαι για αυτο... δε θα παιξεις ποτε κανενα ρόλο καλυτερα από αυτον του πραγματικου σου εαυτου...  
     
  6. Ο πραγματικός μου εαυτός θέλει να σφάξει όσους του μπήκαν στη μύτη, να τους γδάρει, να τους τεμαχίσει και να πουλήσει το κρέας τους στα σούπερ μάρκετ, σε πακέτα του κιλού με συνταγές μαγειρικής στη συσκευασία... 

    Πέραν του μαύρου χιούμορ, έπεσες έξω δύο στα δύο αγαπητή submissveslave. Πάντως, μετράει η πρόθεση και σε αυτό τον τομέα τα πήγες καλά... 
     
  7. Όλοι: 58 (Μέλη: 16, Επισκέπτες: 34, robots: 8)

    Αυτά τα robots τι σκ@τ@ είναι και σκιάζομαι;
    Μπαίνω αργά το βράδυ και είμαι μόνη μου μαζί τους..
    Μπρρρρ!

     
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Προγραμματάκια τα οποία χρησιμοποιούν οι μηχανές αναζήτησης όπως το google, yahoo, msn ktl τα οποία καταγράφουν τα κείμενα, εικόνες και διάφορα άλλα που ανεβάζουμε εμείς ώστε όταν κάποιος κάνει μια αναζήτηση σε αυτές τις μηχανές αναζήτησης να του εμφανιστούν στην σελίδα.... Αν δεν υπήρχαν αυτά τότε δεν θα έβλεπες την αναφορά ενός κειμένου που έχει γράψει κάποιο μέλος εδώ...
     
  9. Και γιατί αυξομειώνονται;
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Γιατί δεν μπαίνουν ταυτόχρονα την ίδια στιγμή κάποια μπαίνουν νωρίτερα κάποια άλλα αργότερα, κάποια άλλα περισσότερες φορές το 24ωρο κάποια άλλα λιγότερες....
     
  11. Ρε συ είσαι καλόοος!   Σιδερώνεις, λύνεις απορίες ..  
    Thnx!