Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Το έχω κόψει εδώ και 1 χρόνο και δεν μου λείπει καθόλου πια. Θα πετάτε.
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    Η πρόσθεση εξυπνάδα+ομορφιά, δίνει πάντοτε το ίδιο άθροισμα;
    Επίσης, δεν μου "βγαίνει" η αφαίρεση αξία-κόστος.
    Κάνω λάθος πράξεις μάλλον. Θα τα διαιρέσω μεταξύ τους.
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τους φανταστικούς αριθμούς τους απαντάμε ως μιγαδικούς, οπότε πολλαπλασίασε τους με το i και θα βρεις το αποτέλεσμα που θες  
     
  4. libra

    libra Regular Member

    πάντα είχα απορία με αυτούς τους φυσικούς, αστροφυσικούς κλπ που τους χρησιμοποιούν τους φανταστικούς αριθμούς και από περιέργεια, μεγάλη όμως, πες μου έναν φανταστικό αριθμό, έτσι να σε χαίρονται αυτοί που σ αγαπούν!
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    3i
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ότι η ρήση περί χοίρων και να προσπαθήσει κάποιος να τους διδάξει τα μυστικά του τραγουδιού, είναι ορθότατη  
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αυτο ξαναπες το!!!
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Mπορεί να μου πει κανείς με ποιό τρόπο μπορώ να σταματήσω να μου έρχονται στο email μου, οι ειδοποιήσεις κάθε φορά που κάποιο μέλος κάνει νέα δημοσίευση στα topics ;
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    βi      
     
  10. gaby

    gaby Guest

    unwatch thread   πάνω δεξιά μεσαία επιλογή (αν το θυμάμαι σωστά) αφού μπεις στο νήμα.
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    To ήξερα ότι είμαι διεστραμμένη, αλλά αυτό το όνειρο δε το περίμενα...
     
  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Όινκ όινκ. Όινκ όινκ.