Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    μια χαρα το θυμασαι καλη μου !

    ... παντα ελειπε !

     

    δεν ειναι τυχαιο ομως !

    παντα κατι ... λειπει , για καποιο λογο !

     
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Πινοντας τον πρωινο καφε μου ειπα να επισκεφθω την σελιδα "Τι σκέφτεσαι τώρα?" για να διαβασω τις... σκεψεις σας...
    Με ριξατε γλυκες μου ....anasia{L G} και tender lilly με την μελαγχολια σας.
    Προτιμησα να διαβασω την ατακα που εχει στο προφιλ της η Μistress Despoina "Αν Με ταράζει κατι, είναι η γαλήνη.
    Δώσε Μου λοιπόν, την τρικυμία που ζητάω!"
    Αυτην θα κρατησω και γω για την σημερινη μερα που ηδη ... εχει ξεκινησει.

    Αγαπημενα προσωπα αλλα και γλυκες αντιθεσεις στην ιδια μας την ζωη!
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2006
  3. female

    female Contributor


    ...τι ωραία που θα περάσω σήμερα το πρωινό μου ---μόλις πιώ τον καφέ και καπνίσω το τσιγάρο μου παρέα και με τις σκέψεις σας, θα πάω να ξεκινήσω να "παίζω". Τι τυχερή που είμαι! Έτσι θα περάσω πάλι σχεδόν όλα μου τα πρωινά και φέτος, και του χρόνου, και ...

    Μελαγχολικός καιρός, χαρούμενο "παιχνίδι" πάλι! ​
     
  4. antoniss

    antoniss New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πως να ζητήσω αύξηση...
    Αλλα δεν μου καθεται καμία καλή ιδέα.
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ότι σε δύο εβδομάδες θα φύγω ξανά για Θεσσαλονίκη.
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Έτσι όπως καθόμουν δίπλα Του με έπιασε από την βάση της αλογοουράς μου και με αργή κίνηση τράβηξε πίσω το κεφάλι μου κοιτώντας με μέσα στα μάτια .
    Εκείνη την στιγμή παραδόθηκα εντελώς στα χέρια Του, ότι και να έκανε από εκεί και πέρα δεν θα έφερνα καμία απολύτως αντίσταση.
    Με κοίταξε με τα υπέροχα γαλάζια μάτια Του και μου είπε ¨¨Μαρία ..είσαι μεγάλη πουτάνα΅ και έφτυσε στο πρόσωπο μου . ήταν το πιο γλυκό φιλί που ένιωσα!!!
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    listens Combichrist ¬ Battle Royal Album
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σκεφτομαι οτι το προηγουμενο Σαβ/Κυρ εβρεχε και μου στερησε το "εξω" .... αν βρεχει και τουτο που ερχεται ..... γκρρρ ..... υπομονη .... 9 μηνες μεινανε ..... το καλοκαιρι ερχεται ...
    Μισω τις κουβερτες , το καλοριφερ , το χιονι , τα συνεφα , οποιοδηποτε υψομετρο πανω απο 150μ απο την επιφανεια της θαλασσας , οποιαδηποτε αποσταση πανω 1,5χιλ απο την θαλασσα , περισσοτερα απο 2 ρουχα πανω μου , τις ομπρελες ... και κυριως μισω τα Χριστουγεννα ..... και ολα αυτα ειναι καθοδον .......... ααααααα ........
    .... τελικα η πολυ σκεψη με χαλαει ....
    εριξα μολις και μια κλωτσια στην Ιρμα γιατι συγχιστηκα .... τι ηλιθιο σκυλι θεε μου ... με κοιταει και κουναει την ουρα ... εξελαβε την κλωτσια σαν πραξη προς εκεινη , ενα αγγιγμα μεσα στον αχαρο κοσμο της .... μηπως εχει κανεις σας κανενα κανονικο σκυλο και θελει να μου τον δωσει ? ... με τουτη μονο σαδισμος μου βγαινει ... χτες για πλακα την εβαλα σε ενα δεντρο και την ξεχασα για 3-4 ωρες στο κλαδι ... ακομα και αυτο για παιχνιδι το βρηκε ... μες την τρελη χαρα ... και ειναι και κωλοφαρδη .. της ειχα βαλει το φαι της στην μεση του δρομου λιγο πριν περασει το λεωφορειο ... τελικα το λεωφορειο καθυστερησε σε κατι στενα πριν μπλοκαροντας και ολα τα αυτοκινητα πισω του ...... για την αληθεια του λογου μου σας δινω και μια φωτο δειγμα της αναξιοπρεπειας της ...

    View attachment 1255
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μήπως η σκύλα σου είναι ανώμαλη , φίλε μου   . Εγώ πάντως θα την έπαιρνα αν ήμασταν κοντά και είχα χώρο .
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ... ευχαριστω για την προσφορα ... αλλα δεν θα την ηθελες ... σκεψου οτι την παιρνω καμια φορα εξω και εκεινη καθεται κολητα στα ποδια μου αντι να τρεξει δεξια αριστερα ... ετσι και απομακρυνθω και με χασει παει και κολλαει στην πορτα του αυτοκινητου απο την μερια του οδηγου !!!!! .... βασικα ειναι ενα εκφυλισμενο πλασμα και εχασε τον σεβασμο μου .. η μονη της αμαρτια (την ειχαμε στειρωσει απο μικρη) πηγε και εκλεψε ενα νεογεννητο απο την γατα ... εμεις το επιστρεψαμε στην γατα και εκεινη το ξαναπηγε στον σκυλο !!! .... φυσικα το αποτελεσμα ηταν να ψοφησει το γατακι αφου δεν μπορουσαμε να παρακολουθησουμε συνεχως αυτην την ιστορια .... ειδα και επαθα να της το παρω εστω και ψοφιο .. πρεπει να ηταν απο τις σπανιες φορες που ενιωσε τον θυμο ...
     
  11. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ......
       
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ε δεν θα αφηνα ποτε να συμβει κατι κακο ... για ονομα zofia ...