Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    ότι σήμερα και καθαρά λόγω των συγκεκριμένων καιρικών συνθηκών, μόνο ένα trailer ταινίας αρμόζει:

     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Kαλημέρα ,καλό μήνα...

     
     
  3. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Here , we go again....σχολια, προκλησεις και ποιος την εχει μεγαλυτερη???? ( Την εμπειρια ντε και την γνωση ) 
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μετά απο τόσο δρόμο έφτασα πριν κάνα μισαωρο. Άντε καληνυχτα
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ότι κάτι πρέπει να κάνω με τις αϋπνίες μου
     
  6. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Θέλω να πάω στη Fortaleza
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Είναι απίστευτο να συναντάω έννοιες θερμοδυναμικής ακόμα και σε φόρουμ bdsm. έλεος ρε σύμπαν έλεος...
     
  9. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Μα οι BDSMικές σχέσεις είναι αυτές που διακατέχονται από εντροπία και είναι πιο κοντά στη Θεωρία του Χάους αλλά και της Catastrophe Theory.
    Να'ναι καλά οι διαφορικές εξισώσεις που λύνω με στυλό επάνω στο κορμί της υποτακτικής μου...

     
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Πίστεψε με κατανοώ πλήρως τα λεγόμενα απλώς δεν περίμενα να διάβαζα έννοια της φυσικής εδώ μέσα ειδικά σήμερα τη συγκεκριμένη έννοια όταν πριν από 4 ώρες είχα επιφορτιστεί με την ανάλυση της κατανομής Maxwell-Boltzmann
     
  11. Wolverine

    Wolverine Wolvie

  12. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Respect. Ακόμα και ο Herbert αναφερόταν στο Πεδίο Boltzmann στην επική σειρά DUNE...