Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ

    115kg
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ


    με ή χωρις?
     
  3. Eri

    Eri

    Λοιπον στα παιχνιδια του φορουμ πρεπει να απαγορευτει να παιζουν τα ζευγαρια γιατι υπερτερουν αριθμητικα σε σχεση με μας τους μοναχικους παικτες.....Αυτα....
    Κατσε να στειλω επιστολη διαμαρτυριας στον Κωνσταντινο τωρα.....
     
  4. Kits

    Kits Contributor




    Καλυτερα συμπληρωσε ενα φύλο διαμαρτυριας ... ειναι στην πορτα μπαινοντας δεξια!
     
  5. Eri

    Eri

    Εγω ηθελα να του τα πω καταφατσα αλλα στο παρτυ ηταν κρυμμενος......Κατι μου λεει οτι πληρωνεται απο τα ζευγαρια....
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πολυ απλα ζευγαρωσε εικονικα σαν τους λευκους γαμους χεχεχε
     
  7. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: ΕΜΦΑΝΙΣΗ

    σε λιμπρες παρακαλω!!! 
     
  8. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι καπως ετσι εχω στο μυαλο μου την αγαπη ενος υποτακτικου.

    [YT]pCBotbZTw-U[/YT]
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    τίποτα


    Υ.Γ. Eri αν θες γινόμαστε ζευγάρι  
     
  10. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: μια καταθεση ψυχης


    Μαλλον...

    Καλα που ειναι και ο Κωνσταντινος και γραφεις εκ του ασφαλους.Δεν γραφεις καλυτερα λεω εγω τις ιστοριες σου σε συσκευασιες απορρυπαντικων να τα διαβαζεις στην τουαλεττα χωρις να σε ενοχλει κανεις? LOL
     
    Last edited: 14 Νοεμβρίου 2007
  11. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: μια καταθεση ψυχης



    Hugger μην καταπιέζεις την προσωπική έκφραση και την κατάθεση ψυχής της συμφορουμίτισσας Afrodyte.

    Εξ' άλλου είναι προφανώς από τις πρώτες της απόπειρες στη σεξουαλική λογοτεχνία. Οι νέοι καλλιτέχνες χρειάζονται ενθάρρυνση...


     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: μια καταθεση ψυχης

    αφροδιτη παρτο σαν "ασκηση".. και μη τσιμπας

    Οταν "εκτιθεμεθα" μεσα απο τα γραπτα μας, πρεπει να ειμαστε ετοιμοι να δεχτουμε και αποψεις και κριτικες που δεν μας ειναι παντα αρεστες , ακομα και κακοβουλες .. Ετσι παιζεται το παιχνιδι.