Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  2. Γλοιώδης τυπακια, γαμιαδες, βουτηγμένοι μέσα στην επιτηδευση.
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Όχι, δεν θα κάνω την χάρη (σε πολλούς μάλλον) να στουκάρω οδηγώντας, γράφοντας και διαβάζοντας....θα κάνω ένα τσιγάρο στο πάρκινγκ και θα αναρωτηθώ αν είμαι διχασμένη προσωπικότητα, γιατί ενώ είμαι 510 χλμ μακριά, κάνω τατού, τρώω ινδικό (ναι το χω αυτό το βίτσιο), πίνω καφέδες, φλερτάρω, κατηγορούμαι ταυτόχρονα ότι μηχανορραφώ....
    Wtf is wrong with people????
     
  4. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Οσο σκεφτομαι οτι τα λαθοι ειναι για να τα κανουμε...τα χαστουκια για να τα τρωμε...και τα σκουπιδια για να τα πεταμε...αλλο τοσο εντυπωσιαζομαι με ανθρωπους που τα κανουν οπως τους βολευει!!
    Δεν εμαθα να ψυχολογω ανθρωπους με τη πρωτη μα με εμαθαν να τους κανω στην ακρη οταν με τα κομπλεξ τους εμποδιζουν την ευτυχια μου...

    Στο διαολο οσοι μου κοβουν το γελιο μου!
    Απαραιτητη προυποθεση να νιωσω στεναχωρημενη η θηγμενη ειναι να σεβομαι την αποψη τους...

    Την καληνυχτα μου σε ολους!   
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    "Πρόσφατα σε ένα συνέδριο, ο Αφρικανός ανθρωπολόγος Χάρις Μέμελ-Φότε υπενθύμιζε ότι η φυσιολογική συμπεριφορά του Δυτικού κόσμου υπήρξε "Κοσμοφάγος" (ωραίος όρος: τείνουμε να καταβροχθίζουμε το σύμπαν). Τώρα πρέπει να προετοιμαστούμε (και ορισμένοι πολιτισμοί το έχουν ήδη κάνει) για μια κάποια μορφή διαπραγμάτευσης: πρέπει να δούμε τι μπορεί να κάνει ο άνθρωπος στη φύση για να επιζήσει αυτός και τι πρέπει να της κάνει για να επιζήσει εκείνη." Ουμπέρτο Έκο

    Τι πιστεύει αυτός που δεν πιστεύει;
    -Ουμπέρτο Έκο
    -Κάρλο Μαρία Μαρτίνι
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ότι δε πάει άλλο και πρέπει να πάω στον ορθοπεδικό δεν παίρνει αναβολή
     
  7. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Έως ένα σημείο, C.S.I....πολύ ενδιαφέρον...
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Και μένα για αυτό μου άρεσε τόσο πολύ.
    Αν και η εξέταση ήταν γελοία αν ειχες διαβάσει και παρακολουθήσει μου έπεσαν -κλασικα- τα πιο δύσκολα κομμάτια
     
  9. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Τις Μαλδιβες...
    Μονο η Κρητη βγαζει τετοια παλικαρια...
    Ατιμη Στεφι τα καλυτερα παιδια εχεις παρει!
       
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Εχω χασει επεισοδια....
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    Μην είναι το μοιραίο κακιασβίλειο μπουτάκι,
    μην είναι η λιβαδίτειος ηδυγλωττία,
    έτσι γεννάται μια φαμ φαταουλατάλ.
     
  12. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Μονο εσεις οι ανδρες τα βλεπετε αυτα..
    Εμεις τυφλωνομαστε απο ζηλεια.
    Μα να τους γλεντησει και τους 3 η αχορταγη;;;;
    Αααρκγχχ!!!