Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    κανει πολυ βαρεμαρα
     
  2. Είναι δική μου μόνον η εντύπωση οτι η θεματολογία του φόρουμ τελευταία θυμίζει πρόγραμμα περιφερειακού τηλεοπτικού σταθμού τύπου Τηλεφώς?
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

    ας το κανουμε λιγο πιο ενδιαφερον  

    Τι καλο εχει εδω?
    Σκεφτομουν ποικιλιες,θαλασσινα,με τσιπουρα
    (Βασικα σκεφτομουν οτι θελω να σε βαλω κατω ,να κανω μπλε καθε σημειου του κορμιου σου και να σου πεταξω τα ματια εξω)

    Για πες σου αρεσουν τα ταξιδια?Που εχεις παει?Ποια μερη θελεις να επισκεφθεις?
    ε ευρωπη κυριως,Καραιβικη θελω να παω
    (Το μονο μερος που θελω να επισκεφθω τωρα ειναι το μουνακι σου,να αρχισω να το γαμαω και να φτασω μεχρι το μυαλλο σου και αντιστροφα μεχρι να παραδοθεις)

    Εχεις κατι,σα κατι να σκεφτεσαι.
    Ολα οκ,κατι απο τη δουλεια περασε απο το μυαλλο μου
    (Το μονο πραγμα που περναει απο το μυαλλο μου οσο μιλας ειναι οτι θελω να σου γαμησω το στομα τοσο αγρια με σφαλιαρες και φτυσιματα.Να σε κανω να κλαις και να καυλωνω οσο με κοιτας)

    Τελικα ειχα δικιο,μου αρεσει που βγηκαμε
    Κι εγω χαιρομαι
    (Δε μπορω να περιμενω να ερθει η ωρα που θα σε εχω στα 4 και θα σου δεσω τα χερια με χειροπαιδες στη πλατη)

    Παω στη τουαλετα
    Οκ περιμενω θα παραγγειλω αλλο ενα τσιπουρο
    (0χι μα που πας τωρα,αφου εισαι εμπνευση,α να τη ηρθε μαζι με ολες τις βρωμικες σκεψεις στο μυαλλο μου)

    Μετα θα παμε για ποτο καπου η θες να το πιουμε σπιτι μου?
    Λες να σε εμπιστευτω?Μηπως κινδυνευω?
    (σαρδονιο χαμογελο με ολες τις βρωμικες ,αγριες,σαδιστικες σκεψεις του κοσμου να περνανε απο το μυαλλο μου)
     
  4. Μπλα μπλα μπλα... βαρεμάρα ατελειωτη οι wanna be μέντορες που μιλούν με ύφος, και αυτό υποτίθεται αποπνέει σεβασμό. OMG
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Νννν...όχι!  

    Μα το πιο ενδιαφέρον σημείο είναι οι αστέρες που συμμετέχουν. Το "έχουμε" το Τηλεφώς  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    OMG, πήρες τηλ, τον ψυχολόγο;  
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ελεος ρε πούστη μου έλεος.... Ενα γαμημένο fetish ball να γίνει με progressive trance και ας πεθάνω μετά το γαμημένο....
     
  8. Ω ναι! Και μου είπε με παράπονο να σου πω πως τον έχεις αμελήσει τώρα τελευταία. Βέβαίως του σύστησα να δει έναν ψυχολόγο asap.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  10. Γιατρέ μας!
     
  11.  
    Για όλα έχει προβλέψει η επιστήμη.
     
  12. Αααα, Συνταγή γιατρού, τουμπέκα ούλοι!