Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: Η Ανατροπή

    και να μην εξελιξω τη μαγειρικη μου;        
    γιατι καλε;  


    Εισαι αδικος!    
     
  2. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    σε ευχαριστω και ανταποδιδω.και εσυ γνωριζεις ποσο σε αγαπω και αν αξιζε κατι που γραφτηκα εδω μεσα ειναι η δικη μας γνωριμια!!καλα λες δεν αξιζει να αναλωθουμε σε ασχετα ποστς.ας μη φτασω ποτε τα 150 φτανει να σε ξαναδω!!
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και ποιος σου ειπε οτι ζουμε σε ενα δικαιο κοσμο εξαλλου η εξελιξη δεν ειναι παντα καλη!δες οι γαλλοι που εξελιξαν την μαγηρικη χεχεχε
     
  4. σκευτομαι τι αλλο να κανω για να πεισω την miss ΔΑΝΑΗ για τις προθεσεις μου.
     
  5. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    ομως ποιο ειναι τελικα το νοημα αγαπημενε μου??ουτε κ εγω το εχω κατανοησει απολυτα.

    εχεις απειρη υπομονη urolagnos, καθως βλεπω.
     
    Last edited: 22 Νοεμβρίου 2007
  6. μιςς ΔΑΝΑΗ μονο για εσας εχω υπομονη.για καμια αλλη
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Το πρόβλημα είναι πως οι απέλπιδες προσπάθειές σου να βρεις αφέντρα σε κάθε νήμα (συνήθως άσχετο μ' αυτό που θες) έχουν αρχίσει να δοκιμάζουν την υπομονή των άλλων. Υπάρχουν και τα pm, ξέρεις  
     
  8. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    το νοημα πιστευω οτι ειναι η υπαρξη αυτου του χωρου.χωρος οπου μπορουμε να μιλαμε να εκφραζομαστε και να ανταλλασουμε αποψεις γυρω απο το bdsm αλλα και σε θεματα της καθημερινης επικαιροτητας.αν αναλωθουμε σε ιβρυστικες διαφωνιες και σε κακοπροαιρετα σχολια τοτε χανουμε το νοημα.ο καθενας εδω εχει την δικη του προσωπικοτητα και την δικη του θεωρια και ολοι με το τροπο τους εχουν συμβαλει στο να λυθουν καποιες αποριες με το χωρο μας.πιστευω επισης με τις γνωσεις που εχεις αλλα και με τον τροπο σου οτι θα συμβαλεις αρκετα στο χωρο μας.ελπιζω να σε καλυψα με αυτη την απαντηση μου.
     
  9. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    στις εξυπναδες εισαι πρωτος αγαπημενε μου!το θεμα ειναι ποιος τα εφαρμοζει ολα αυτα!!
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    it's so funny ...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. Pap69

    Pap69 New Member

    ότι πόσο πανέμορφο θα ήταν να ήμουν στα πόδια μιας Κυρίας, ψυχή, σώμα και Μυαλό..
     
  12. Tonya_Crossdresser

    Tonya_Crossdresser New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολύ ιγρασία έχει σήμερα.