Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Γιατι να μην μπορω να κανω like;;!!!οχι γιατι;;!!!!
      
     
  2. brenda

    brenda FU very much

     

    Με αγάπη, Θεία Brenda...να τους διώξουμε αυτούνους τους ξιπασμένους από τον Βουδουσουμικό μας Παράδεισο...  
     
  3. Δασκάλα (ή Δάσκαλε) που δίδασκες....
     
  4. Κόλαση Είναι οι Άλλοι - Ζαν-Πωλ Σαρτρ
     
  5. libra

    libra Regular Member

    Βρε πουλακι μου!! Ειναι αυτο προσωπικο μηνυμα; Αυτο καλο μου ειναι μια αναρτηση που ειχα κανει σε ενα νημα, που το ξετρυπωσες δε βαρεθηκες να ψαχνεις, που σημαινει οτι ο καλος μου καλσονακιας, καλη του ωρα εκει που ειναι, οποια στιγμη θελει το βλεπει, απαντα κλπ. Δε σου κακιωνω μικρο εισαι θα μαθεις απο τη μια, απο την αλλη αγορακι μου εσυ ειπες πως εισαι κουτσομπολακος, εγω τι φταιω η μανουλα; Με πλιιηγωνιιεις!  
    (Παρεμπιπτοντως που το βρηκες; Εχει ενδιαφερον να το ξαναδω ολοκληρο το νημα)
     
  6. Λυπάμαι, δεν με πείθεις βρε λιμπράκι μου!
     
  7. libra

    libra Regular Member

    Καλο μου αν ειναι προσωπικο μνμ που το βρηκες; Ποιος σου το εδωσε πες μου θα εχει ενδιαφερον!
     
  8. Με συγχωρείς, αλλά εν τη απουσία κάποιου όταν σχολιάζουμε κουτσομπολιό θεωρείται από μεγάλη μερίδα
    ατόμων.
     
  9. libra

    libra Regular Member

    Ααα δεν ηταν απων!! Ηξερε κ ποιος το εγραφε κ πως το εγραφε κ αν ηθελε μπορουσε ν απαντησει. Το ασπρο δε γινεται μαυρο, οπως κ να το κανουμε.
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Ο πιο αυστηρός και αταλάντευτος κριτής είναι ο εαυτός....
    Αυτός που όλα τα αμφισβητεί, ακόμη κι εμάς και τις σκέψεις και τα συναισθήματά μας....
    Από την άλλη, αν δεν αμφισβητείς, δεν ρισκάρεις αφενός, αφετέρου μένεις με την μιζέρια και την ατολμία σου...
    Το τέρας μας λοιπόν, αυτό που πάει κόντρα σε μας, μας βοηθά να μην μένουμε προσκολλημένοι σε τίποτα...
    Άμα το τέρας ησυχάσει δύο τα τινά....
    Ή ευτυχήσαμε πραγματικά....
    Ή συμβιβαστήκαμε και το φιμώσαμε....
     
  11. Εγώ αυτό που θέλω να πω libra είναι πως δεν μπορεί κάποιος / οια να εξάγει εύκολα συμπεράσματα για την προσωπικότητα του συνομιλητή του, από ένα post και μόνο. Δεν υπάρχει άσπρο και μαύρο μονάχα, αλλά και ενδιάμεσοι γκρίζοι τόνοι.
     
  12. libra

    libra Regular Member

    Μαζι σου ειμαι! Αλλα οχι μονο γκρι!! Ολα τα χρωματα υπαρχουν.