Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Δεν είσαι μαστέρ ρε ισνογκουντ! Αφού λες την ξέχασες στο κλαδί πάνω πως είχες τον νου σου; Ξύλο που το θες!

    Φιλάκια
     
  2. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Κακό πράγμα η ειρωνεία...
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ίσα , ίσα βρίσκω τον χαρακτήρα της υπέροχο , σχεδόν ανθρώπινο ...
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Πως το άκουσμα μιας ξεχασμένης μελωδίας από ένα soundtrack ενός παιχνιδιού στον ηρωικό Commodore 64 με έκανε να μελαγχολήσω τόσο ώστε να αισθανθώ πως δεν μεγάλωσα ποτέ πραγματικά αλλά ανήκω ακόμη σε εκείνη την εποχή. Ναι εκεί θέλω να ανήκω. Το σώμα μου δε μεγάλωσε ποτέ πραγματικά ούτε άλλαξε, απλά ζω μέσα του και ας μην ανήκει η ψυχή μου εκεί. Δεν μπορεί, είναι τόσο έντονη η αλήθεια που σχεδόν ουρλιάζει πως όλα πλέον είναι ψεύτικα...
    Η αλήθεια και η πραγματικότητα βρίσκεται εκεί που τα συναισθήματα ξυπνούν. Θυμάμαι τα πάντα με το άκουσμα αυτής της μελωδίας. Σαν κάτι να με καλεί πίσω. ήταν άραγε τόσο έντονα τα συναισθήματα όταν έπαιζα το συγκεκριμένο παιχνίδι τότε;;;; Μόνο από ένα παιχνίδι, πως είναι δυνατόν;;;;;;
    Ας μην έφευγε ποτέ αυτή η μαγεία....

    Επιτρέψτε μου να μην ξαναδιαβάσω αυτά που έγραψα ώστε να μη διορθώσω τίποτα...
     
  5. female

    female Contributor


    Κάνε (ουπς, σόρυ, πάρε) σκυλιά να δεις καλό, σου λένε μετά...

    (Άσε και τα έξοδα για κολάρα, λουριά και όλα τα υπόλοιπα... )​
     
  6. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    το πόσο βαριέμαι να περιμένω...
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Μετά από μία ακόμη κουραστική μέρα στο σχολείο  
    ξεκουράζομαι.
    Σαββατοκύριακο μπροστά μου......πως να το αξιοποιήσω καλύτερα ??
    Βόλτες?? Τις βαρέθηκα.
    Διάβασμα???????? Πολύ νωρίς ακόμη.
    Μία συνάντηση με την κολλητή μου μάλλον που έχω μέρες να συναντήσω και έχουμε να αναλύσουμε πολλά θέματα    

    Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους και μην ξεχνάμε.....Κυριακή διπλή γιορτή  
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    αν ελεγα οτι το εκανα επιτηδες θα με ημουν σκληρος και ακαρδος ... τι να κανουμε δεν μπορεις να τους ικανοποιησεις ολους .......    
     
  10. UnderYourFeet

    UnderYourFeet Regular Member

    «Βγήκαν και με ψάχνουν και παντού ρωτούν
    Με μάτι άγρυπνο τα χνάρια μου ζητούν.

    Φτάνουν ως εδώ οι κουρασμένες τους φωνές
    ΄΄Ανοιξε η γη σα στρείδι και τον κατάπιε λες…΄΄

    Και εγώ γελώ
    Στην παλάμη της κοιμάμαι
    Μέσα στα μακριά μαλλιά της
    Χάνομαι και βρίσκω λόγο για να ζώ…»

    Μιας και αρχίσαμε τα τραγούδια, δε βγάζουμε κανά μπουζουκάκι να ΄΄τη βρούμε΄΄ πιο ωραία…;;;

    (Όπα!!!!!)  
     
  11. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Νιώθω μια ένταση στο φόρουμ σήμερα, μα τι έγινε μήπως ο λήθαργος των τελευταίων ημερών δούλεψε θετικά άντε επιτέλους να πούμε τα πράγματα με το όνομα τους.
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θυμηθηκα την σοκολατινα των Goodys ...... εχει ενα κατιτις γκρανμαρνιε με καταπληκτικη μους απαλη και οσο γλυκια χρειαζεται .... ονειρο ... πως μου ηρθε τωρα ? ....