Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Το φόρουμ τελευταία παρουσιάζει όλα τα σημάδια μακροχρόνιας σχέσης.

    - Τα πάντα έχουν ειπωθεί
    - Οι καυγάδες δεν καταλήγουν στο σεξ
    - Είμαστε όλοι προβλέψιμοι...
    - ...κι αυτό δε δημιουργεί ασφάλεια, αλλά βαρεμάρα
    - Καλούμε υδραυλικό μόνο για τα υδραυλικά
    - Προτιμάμε το σουίνγκ από το σουίνγκινγ
    - Τα φτύνουμε αντί να τα πίνουμε
    - Το ρίχνουμε στα ανέκδοτα

    Μου μπαίνουν ιδέες να σας απατήσω με άλλο φόρουμ...
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    Έναν υδραυλικό, παρακαλώ!

    Οφείλεις να επισημάνεις και τα καλά της μακροχρόνιας σχέσης!
     
  3. Elune

    Elune Priceless

    Στην ευχή στο καλό, η D. περιμένει όλα τα ματωμένα - πληγωμένα να τα βάλει στη φωλιά της!
     
  4. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    ε μα ναι....
     
  5. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Εγω ημουν εδω για κατι παραπανω απο δυο μηνες. Βαρεθηκα γρηγορα φαινεται. Να απατησω αυτο το φορουμ με καποιο αλλο για μενα δεν εχει νοημα. Παντου τα ιδια λεγονται, εκανα τη γυρα μου και το ειδα. Το θεμα ειναι το σεξ, τιποτε αλλο. Απο την στιγμη που πλεον και με κεινο καλυμμενος ειμαι. Να διαβαζω για πουτσες, μουνια, βυζια, μουσια και βουρτσακια για τον καμπινε δεν με ενδιαφερει. Καθομαι με την γυναικα μου στο μπανιο η με την γκομενα μου στην κουζινα του σπιτιου της, ξεσκιζομαστε με τις σφαλιαριτσες και τα κλωτσιδια μας, και τα εχω ολα μαζι σε ενα και διχως την οθονη ενος υπολογιστη. Καλη διασκεδαση η καλη σας βαρεμαρα. Οπου κι αν πατε, την ιδια ακριβως σουπα θα βρειτε
     
  6. Εχουμε πετύχει τέλειο συντονισμό:
    - Στο χασμουρητό
    - Στο κατούρημα: "τελείωνε! θέλω το μπάνιο"
    - Στη συλλογή από έτοιμες ατάκες
    - Στο ξύσιμο
    - Στο κόψιμο βεντούζας.
     
  7. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Έλα μωρέεεεε δε μπορεί να είναι τόσο βαρετά πια....!
     
  8. Ολα τα φόρα τα ίδια λένε
    Ολες οι γυναίκες το ίδιο γκρινιάζουν
    Ολοι οι άντρες το ίδιο κομπάζουν
    Ολα τα μπρατ το ίδιο μπρατίζουν

    Μπα, προτιμώ να απατήσω εμένα με άλλον εαυτό...
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Είναι πολυάμορους μάλλον @Paladin και ψάχνει τρόπο να το σερβίρει ανώδυνα!
     
  10. Μπα, οι πολυάμορους σχέσεις καταλήγουν στο να έχεις μιά γυναίκα και πολλές πεθερές.
     
  11. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Το λοιπόν!!!!
    Δεν βλέπω καλή διάθεση γενικά διακρίνω μια μικρή γκρίνια.... Λέω να ανασυνταχθούμε άλλωστε καλοκαιράκι έρχεται η λίμπιντο θα ανέβει (δεν αφορά μόνο το σεξ)
    Λίγη καλή θέληση και όλα γίνονται όλα αλλάζουν, άλλωστε στα γραπτά και στα πολλά λόγια βρίσκεται η φτώχεια όπως λέω....
    @peleas δραστικά μέτρα ξεκινάς νέες γνωριμίες και αφήνεις τα φόρουμ
    @lexy εσένα πρέπει να σε γνωρίσουμε
    @Baron Shamedi τη καλύτερη δουλειά νομίζω κάνεις.....
     
  12. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Εγω ειμαι 45 και κατι, να με απατησω με αλλο εαυτο μου ειναι κομματακι δυσκολο πια. Ολα τα φορα ιδια ειναι, ολοι οι αντρες και ολες οι γυναικες πανω κατω ιδιοι ειμαστε. Απατω τη συζυγο μου η καλυτερα εχω την ευχη της για κανα sessionακι με αλλες, εκεινη εχει την ευχη μου για κανα sessionακι με αλλους. Αρκει να μην ξερει ο ενας τα κερατιλικια του αλλου οσο ειμαστε μακρια. Και οταν ειμαστε μαζι, ειμαστε το κλασικο ευτυχισμενο παντρεμενο ζευγαρι που σκατοπηδιεται και σκατομαλωνει. Δηλαδη ζω ενα λιγοτερο βαρετο φορουμ στην αληθινη μου ζωη και πιο σημαντικο, ψιλοευχαριστιεμαι και πηδημα. Καλα να περνας και ευχομαι να μην παθεις τιποτε απο χασμουρητο. Ποτε δεν ξερεις, δεν γινεται να ειναι τοσο ανιαρο το μερος. Μαλλον ειμαι εγω που βαριεμαι πολυ γρηγορα.

    @Paladin δεν ξερω αν κανω την καλυτερη δουλεια, κανω κατι που μου δινει σαν ανταλλαγμα κατι χειροπιαστο. Απο το να κακοποιω πληκτρα και τα ματια μου. Δοκιμασα δεν μου ειπε πολλα εδω παμε για αλλα. Δεν χρειαζεται να δω και αλλα φορα