Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    Οτι σιχαινομαι οσους δεν σεβοντε τα παιδια,τα ζωα,τα λουλουδια και τους νεκρους...
    Ειναι αξιο αποριας πως καποιο ανθρωπινο ον δεν μπορει να σεβαστει στοιχειωδως αυτες τις αξιες...Εντος και εκτος χωρου bdsm υπαρχουν τετοιοι ακριβως ανθρωποι και πρεπει να απομονωθουν....οπως μαθαμε οτι πρεπει να απομονωνουμε οσους ασκουν bullying ετσι πρεπει να απομονωνουμε κ εκεινους...δεν νομιζετε...?Αηδια καταντησαμε Μαστερ,υποτακτικοι και λοιποι ταλαιπωροι του χωρου!
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Σήμερα γιορτάζουν οι κτηνίατροι. Είναι η ημέρα που ορίστηκε ως ημέρα των κτηνιάτρων. Εκφράζω μόνο τον εαυτό μου και λέω το εξής... Για να μάθει ο Έλληνας και η Ελληνίδα να σέβεται το ζώο του/της πρέπει να περάσουν 500 χρόνια. Αυτή η οποία φέρνει το κατοικίδιο της στο ιατρείο και λέει γιατρέ έφαγε φόλα, σώσε το. Και όταν έρθει η ώρα της πληρωμής του λέει δεν έχω θα σου φέρω αύριο γιατί πήγα κομμωτήριο σήμερα. Το ίδιο και χειρότερο ισχύει στους άνδρες... Και δεν είναι τα λεφτά ή η αμοιβή, αλλά πραγματικά αν ήταν το παιδί τους τι θα κάνανε; Θα τα βρίσκανε;
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    ...ότι οι δια-ταραγμένοι κι οι δια-ταραχές τους ζουν ανάμεσά μας.

    Ζώα χαρούμενα, γιατρέ  
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    κανει βαρεμαρα μεγαλη
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    @lexy Σε ευχαριστώ για την ευχή σου να 'σαι καλά...
     
  6. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

  7. brenda

    brenda FU very much

    αυτό ξαναπέστο...στην δεύτερη περίπτωση κινδυνεύεις πραγματικά λιγότερο.....
     
     
  8. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Εμείς


    Δε σου μίλησα επειδή θέλω να μου παραχωρήσεις ότι δικαιωματικά μου ανήκει.

    Σου μίλησα για να είσαι ενήμερος , γιατί έφυγες πάλι την ώρα που προσπαθούσα να βρω τη θέση μου.

    Η θέση μου λοιπόν είναι αύτη και καμία άλλη

    Λεύτερη να γυρνώ, δίχως να μη μ αγγίζει κανένα συναίσθημα

    Με διώχνεις και φεύγω.

    Μη μου παραστήσεις το τεθλιμμένο χήρο.

    Ξέρουμε και οι δυό καλά πως όταν κάτι το θες, το βαστάς.

    Πάρε όσο χρόνο θες και στάσου παραπέρα.

    Με θλίβει το πόσα λόγια λένε οι άνθρωποι, και πόσα ψέματα από αυτά τα λόγια περνάνε για αλήθειες.

    Ψέματα πρώτα στους ίδιους τους εαυτούς τους

    Ξεκινάνε πάντα με το εγώ…

    Εγώ και θα…

    Ας λέγαμε λίγο το εμείς κι εσύ κι εγώ και ποτέ δε ξέρεις που θα φτάναμε.
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    ''Πίν΄η κατσούλα ξίδι?'' I wonder.... 
     
  10. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Με τα εκρηκτικά μπορεί να είσαι και τυχερός να μην κάνει μπαμ να τη σκαπουλάρεις.. Οι άνθρωποι είναι αχάριστοι, όταν δουν ότι έχεις καρδιά που δίνει, απλά κοιτάνε πώς θα πάρουν περισσότερο και θα δώσουν λιγότερο..
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Mια φορά και ένα καιρό ήταν κάποιος σε μια πόλη που δεν έβγαινε ποτέ.... Ένα μεσημέρι του λένε κάποιοι μα καλά δεν βγαίνεις καθόλου; Τι κάνεις όλη μέρα; Πάμε να πιούμε ένα καφέ. Καλά αφού θέλετε να πάμε για καφέ πάμε.... Εκεί που έπιναν το καφέ τους 4 άτομα, κάποιος απλώνει ένα χέρι στο τραπέζι και αφήνει δύο κουτάκια σπίρτα. Αυτός που είδε το χέρι μετά από λίγο γύρισε πίσω να δει ποιος ήταν. Τον βλέπει και χάνει τη γη κάτω από τα πόδια του. Ένας γέρος γύρω στα 75 με μαγκούρα και ένα μικρό τσαντάκι με σπίρτα. Φεύγει ο γέρος και έρχεται μετά από 3 λεπτά και πάει να απλώσει το χέρι να πάρει τα σπίρτα. Κάποιος από τη παρέα του λέει άσε τα σπίρτα κάτω παππού, του πιάνει το χέρι του βάζει ένα χαρτονόμισμα στο χέρι και του το κλείνει. Ο παππούς φέρνει το χέρι του μπροστά, το ανοίγει συγκινείται και κλαίει. Αγόρι μου, έχω 25 ευρώ φάρμακα να πάρω και δεν έχω λεφτά, κοίτα τη συνταγή και το κλάμα να ρέει κορόμηλο, επειδή του ήρθαν τα λεφτά που ήθελε στα χέρια. Μακάρι αγόρι μου να έχεις στη ζωή σου αυτό που επιθυμείς. Παππού σε ευχαριστώ για την ευχή σου, αλλά αυτό που θέλω εγώ δυστυχώς δεν έρχεται όσο και να το θέλω.... Θα σου έρθει αγόρι μου, θα σου έρθει.... Να 'σαι πάντα καλά να έχεις όλα τα καλά του κόσμου. Παππού, Θα ξανανβρεθούμε κάποια ημέρα αργά ή γρήγορα να είσαι σίγουρος.

    Η ευχή του παππού πραγματοποιήθηκε... Έστειλε στο αγόρι αυτό που εκείνο δεν περίμενε να συναντήσει ποτέ....
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Είδες που δεν είσαι τόσο disillusioned όσο νομίζεις? Είσαι ένα ρομαντικό αγόρι με πίστη στο απρόσμενο, το αληθινό!!!!