Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ πάλι νόμιζα, πως μόνο εγώ φορούσα μπρατσάκια....
     
  2. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παραμυθακι δε θα μας πεις;;;  
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    Κι εγώ το έχω πολύ συχνά αυτό το δίλημμα! Τελικά έκανα μπάνιο (όχι με μπρατσάκια όμως αλλά με βατραχοπέδιλα) οπότε δε θα το έχω έννοια το πρωί   Αχ, τέλεια η αίσθηση του να είσαι καθαρός! Σε κάνα δίμηνο πάλι τώρα!
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αμαν πια τη εχετε παθει με το μπανιο???αφου αυριο παλι λερωμενοι θα ειστε!!η μεγαλη εκθεση του σωματος με το νερο σκοτωνει τα αντισωματα και αρωστενουμε πιο ευκολα!!(καλα ντε μια μαλακια ειπαμε αμεσως........χεχεχε)παντος θα μπορουσε να ειναι καλη διαφημιστικη καμπανια της υδρευσεις για την ελειψη νερου!!!!!!!
     
  5. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    δεν ξερω εσεις τι λετε εγω παντως δεν θελω να σηκωθω!!! (αλλα πρεπει) κ το εχω πει εγω... η μεγαλυτερη σαδιστρια ειναι η ζωη!!! αχχχχχχχχ
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    το περιεργο θα ηταν αν ηθελες να σηκωθεις SMiss_angel2307  θυμαμαι η μονη φορα που το περιμενα πως και πως ηταν οταν μικρα σηκωνομασταν για να δουμε τα χριστουγεννα τη δωρα εχει κατο απο το δεντρο χεχεχε!πανε πολλαααα χρονια!
     
  7. Puma

    Puma Regular Member

    Εγώ σηκώνομαι κατά τις 8 παρά και παίρνω και με άνεση το πρωινό μου!! Τι να πουν κι άλλοι που σηκώνονται 5, 5:30 το πρωί σε καθημερινή βάση!!
     
  8. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    επι 8 χρόνια σερί το έννιωσα στο πετσι μου τι ειναι να σηκωνεσαι αξημερωτα (6.00) κ ειναι πικραααααα... κ με χειροτερο διαστημα το μεταξυ Οκτ. - Μαρ. όπου το πρωινο ξύπνημα ειναι χειρότερο κ από το να με Έχει δεμενη χειροπόδαρα 3 μερες στο μπαλκόνι... κ να χιονιζει!... αϊ στα κοματια! θελω καλοκαιιιιιρι
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    5.15 καθε μερα ιδικα το χειμωνα ειναι καυλα!!!!!
     
  10. Puma

    Puma Regular Member

    Έγω το ένιωσα μόνο στο στρατό ευτυχώς   Οι μόνιμοι εκπαιδευτικοί στα ολοήμερα δημοτικά σχολεία περνάνε καλά... που δουλεύουν απο τις 12 μέχρι τις 16:00 και σου λένε 'πάρε με αύριο τηλέφωνο να σου πω αν θα γίνει μάθημα αλλά μη με πάρεις κατά τις 11, θα κοιμάμαι'  
     
  11. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    σκέφτομαι ότι είμαι σούπερ μαυρόγατα!  
     
  12. Puma

    Puma Regular Member

    Εγώ είμαι Super Puma!! (όχι τα ελικόπτερα). Γιατί λες ότι είσαι μαυρόγατα?? Έφερες... ατυχία σε κανέναν??