Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και ηταν νοστιμο? 
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    μήπως ήταν sexy?  
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    το πίο νόστιμο ήταν το λουκανικάκι που έπαιρνα από το πιάτο του διπλανού μου και με κοίταγε με ένα βλέμμα αδικίας.. !
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    ευχαριστούμε !

    δεν έχεις ιδέα πόσο προσπαθούμε γιαυτό ! μχεμεχμεχμεχμχεμεχμεχμεχμεμε
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    δεν ξαναπατάω στην σχολή... 
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    δεν ξανατρόω σαλάτα για βραδινό!  
     
  7. Puma

    Puma Regular Member

    δεν ξαναπλένω πιάτα τέτοια ώρα με τέτοια νύστα... θα αφήνω τις κατσαρίδες να κάνουν παρέλαση...
     
  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Δεν ξανακάνω κρεπάλες σε μέρες με πολύ κρύο.5 μέρες τώρα είμαι άρρωστος...  
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν θελω!!!!!!
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σκεφτομαι να προσεγγισω τον διπλανο μου στο διπλα διαμερισμα, θα το κανω νυχτα, θα του ζητησω ενα αυγο για να αυγοκοψω την σουπα μου, και ενω θα μου το φερει θα του σφιξω το χερι και θα του πω πως θελω..............., το θεμα ειναι μην ξεχαστω και σφιξω το χερι του που θα κρατα το αυγο!
     
  11. zou

    zou

    δεν θελω να γραψω αυριο.... 
     
  12. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    οτι εχει τελεια μερα!!!