Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τα αποδεδειγμενα επικινδυνα φαρμακα,απαγορευεται να κυκλοφορουν,κατοπιν σχετικης αποφασης των αρμοδιων αρχων, ειτε τα ζητα ο κοσμος ειτε οχι.Αλλοιμονο αν εξηρτατο η απαγορευση η μη απο την δημοφιλια τους.Σχετικο προσφατο παραδειγμα το Vioxx ,της κατηγοριας των ΜΣΑΦ και αυτο.
    Ο ΕΟΦ παντα ακολουθει σχετικες αποφασεις των αντιστοιχων φορεων ειτε της Αμερικης ειτε της Ε.Ε.

    Απο την αλλη η τρομολαγνεια των ΜΜΕ συχνα παραπληροφορει και τρομοκρατει το καταναλωτικο κοινο,προβαλλοντας και διογκωνοντας περιπτωσεις παρενεργειων των φαρμακων στατιστικα ελαχιστα πιθανες μεν ,υπαρκτες δε,οι οποιες ομως σταθμικα δεν αρκουν για να αποσυρθει το φαρμακο απο την κυκλοφορια.Θυμηθειτε τον ντορο που εχει γινει κατα καιρους για το Augmentin,to Septrin η ακομη και για το αντιγριππικο εμβολιο,φαρμακα που εξακολουθουν να κυκλοφορουν κανονικα.
     
  2. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εγω παλι παω να διαβασω....

      δεν θελω αλλο διαβασμα
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    μισώ την εξεταστική:crying:
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μικρα και κλαψιαρικα στρουμφακια!!!!
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκύβει στο αυτί του Μπαντ και ψιθυρίζει.."παλιοκούταβα.."

     
     
    Last edited: 1 Φεβρουαρίου 2008
  6. Eri

    Eri

    Ρε Ινκο....χαχαχαχαχαχααχααχαχαααααααα........
    Γαμω τα παλιοκουταβα σου γαμω δηλαδη....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.............    
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αλλού το περίμενες και αλλού σου ήρθε ,ε??!!! 

     
     
  8. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    βρε λυσα με τη "απαγορευση"... αμα ηταν απαγορευμενο πως στα κομματια αγορασα ας με πει καποιος... τσ τσ τσ...


    κ τωρα η ωρα της γυναικας... η γενικη καθαριωτητα σπιτι Του συνεχιζεται!!!!
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    πως έγινε έτσι η κοιλία μου ?!

    το alien περιμένω να βγει από εκεί μέσα ...
     
  10. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αααχχχ.. να δω εμενα ποιος θα μου καθαρισει που γινεται της πουτανας το καγκελο εδω μεσα, ειναι τοσο μπουρδελο αυτη τη στιγμη το δωματιο μου, που μου ερχεται να το βγαλω φωτογραφια και να το κοτσαρω στις fetish photos να το καμαρωσουν ολοι.. Ο σωρος απο παραγματα, ρουχα και αχρηστα αντικειμενα ολο και μεγαλωνει. Δε μου φτανει που δε βρισκω τιποτα (χτες εψαχνα μια γοβα μιση ωρα) δεν εχει και χωρο κατω για να πατησω.. και εγω καθομαι και το κοιταω με απαθεια και ευχομαι να γινει ενα θαυμα και να μπουν ολα στη θεση τους ως δια μαγειας.. παραληρωωω...   ας παω να κοιμηθω κι αυριο μερα ειναι..
     
  11. Renata

    Renata New Member

    Καλούτσικη παρέα βλέπω

    και καθόλου κακίες
     
    Last edited: 2 Φεβρουαρίου 2008
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    κατσε βρε ακομα δεν μπηκες!!!!!!υπομονη χεχεχεχε