Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Χμμμ... εμένα πάλι η πιο αγαπημένη στιγμή της μέρας μου είναι όταν πέφτω στο κρεββάτι για να κοιμηθώ... εκεί απλά πέφτω ξερός!
     
  2. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Και επειδή πρωί είναι, και με την τσίμπλα στο μάτι είμαι... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α τέκνα εν διαστροφή!
     
  3. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    ΟΚ, πήραμε σβάρνα τα threads και αρχίσαν οι απαντήσεις   tender, πιστεύω οτι ένας εκολαπτόμενος σαρωτής των thread γεννιέται  
     
  4. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Πόσο βαριέμαι να σετάρω ένα firewall...
     
  5. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Γιατί ένα firewall να δημιουργεί τόσα προβλήματα;;;
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ...ο Master Spiler γεμισε "προβληματα" το νημα...και οτι τα βρισκει εκει που δεν υπαρχουν.
    Ας ειναι....
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μηπως προσπαθεις εγκατασταση με ανοιχτο τον Explorer ? .....
     
  8. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    ο explorer ποτέ δεν κλείνει... είναι το default shell των Windows, και αλλάζει μόνο αν αλλάξει το shell, άρα σε καθαρή εγκατάσταση δεν αλλάζει...

    τεσπα, το πρόβλημα είναι περιοδικό, κάποιες φορές εμφανίζεται, κάποιες άλλες όχι, που θα πάει, θα βρεθεί λύση.
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τώρα .... σκεφτομαι.....χμμμμ.. αν πρεπει να παω στο αντιστοιχο topic και να συστηθώ ..
    και τι να πω?
    Γεια σας ήρθα και εγώ.. Ποια είμαι? τι κάνω τι ψάχνω, τι θέλω απο αυτή την ζωή και ειδικότερα ίσως απο αυτο το forum?
    ......
    Οκ αρκετά απάντησα στο θέμα αυτού του χμμ πως το λετε??.. νήματος??
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια Μistress!! 
    Καλως ηρθες ....
    Μistress εισαι οπου θελεις γραφεις, οτι θελεις ψαχνεις! 
     
  11. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    And the Mistress has come!
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλώς όρισες Mikra_Psemata  

    Απο δώ θα δουν λιγότεροι ότι ήρθες, αν θέλεις ανοίγεις νήμα για να συστηθείς δεν είναι ανάγκη.

    Συνήθως τα threads τα λέμε νήματα, αυτή είναι η ακριβής μετάφραση της λέξης και αποδίδει το νόημα, αν θυμάμαι καλά ήταν συνεισφορά του Mavrobasilis.