Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    let's paaaaaaaarty!!!!!!!!!! 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι είναι ώρα να ψάξω για άλλη δουλειά    
     
  3. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χιονιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολυ ηθελα να παω σημερα στο καζινο, να παιξω κοκκινο-μαυρο στη ρουλετα, να πιω και με τα ολιγα που θα βγαλω (ναι ειμαι και σιγουρη οτι θα κερδισω,χα..) να παραγγειλω την τελευταια υπεροχη latex μασκα που λιγουρευτηκα απο το demask αλλα.. καταραμμενο χιονι!
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    Οτι θα είχα δεκα πόντους στο μπαλκονι μου στο κεντρο της πόλης και την πλατεια μπροστα μου καλυμενη εντελως απο χιόνι, ουτε σπιθαμη να μη διακρινω χώμα , ήταν κατι που δεν περιμενα να ζησω. Τετοιες εικόνες ειχα , οσο ζουσα στα β.π...τότε που εκανα μια βδομάδα να βγάλω το αυτοκινητο απο το γκαραζ και το τζακι εκαιγε νυχθημερον.. Κι ομως..τώρα δε νιωθω καμμια μα καμμια χαρα..
     
  7. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    εγώ αντίθετα είμαι πολύ πολύ χαρούμενη που χιονίζει έξω... αν το συνδύαζα και με κάτι ακόμα... θα ήταν ακόμα καλύτερα χε χε  
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Kαι η αρρώστια καλά κρατεί..
     
  9. MrAK

    MrAK New Member

    sorry που θα ρωτησω κατι ασχετο με την κουβεντα σας, αλλα καθώτι νέος στο site, πορσπαθω να καταλαβω πως και τι ακριβως ειναι τα posts και πως θα κανω 5? αυτό που γράφω τώρα είναι π.χ. 1 post? ή όχι......

    ευχαριστω για την κατανόηση.....
     
  10. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ναι
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Εδώ στα ανατολικά 15 cm χιόνι! Οι προβλέψεις επαληθεύονται πλήρως. Τα καλύτερα όμως έρχονται. Από αργά το μεσημέρι χιονοθύελλες θα σαρώσουν όλη την Αθήνα με χιονόστρωση ίσως και σε πρωτοφανή επίπεδα, ακόμη και στις παραλίες, παντού!! Enjoy it!!!!!!
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    όλο το βράδυ καθάριζα το myspace από μουσικές bands που μου είχαν κάνει friend requests

    έχω ακούσει άπειρη electronika/industrial/new wave/indie και τώρα με πονάνε τα αυτία απο τα headphones...

    βλέπω και έναν ήλιο ,αλλά κάθε φορά που ανοίγει η πόρτα παγώνω μάλλον ειρωνία είναι η όλη φάση ...