Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ναι αυτό! βάζουμε τα ψιψιψινια στα κοκοκόψαρα!
     
  2. Πάντοτε κοιμάμαι με τα σκυλιά μου στο κρεβάτι ..
    Καμιά φορά, ένα από τα δύο κλαίει στον ύπνο του και τρανταζεται το κορμάκι του.
    Σήμερα έκλαιγε ο μεγάλος μου, που ώρες ώρες σκέφτομαι, αν δεν υπήρχε εκείνος δεν θέλω να σκεφτώ που θα ήμουν...
    Στενοχωριεμαι, αναρωτιέμαι τι βλέπει. Και επειδή λένε ότι συνήθως βλέπουν ότι τους εγκαταλειπουν, σκέφτομαι. . "τι φοβάσαι βρε χαζό; δεν θα σε αφήσω ποτέ, είσαι οικογένεια", τον παίρνω αγκαλιά, τον φιλώ και αναστενάζει ανακουφισμενος ...
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα όταν πρόκειται γι ανθρώπους...  
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    εγώ είχα άλλη θεραπεία γιατί ούτε εγώ ήθελα να δείχνω ευαισθησία κι εκείνη μου κανε γκρρρ στις πολλές τρυφερότητες... την τσίμπαγα     βέβαια τα αποτελέσματα ήταν να χτυπάει τα ταβάνια ο από κάτω μου  
     
  5. brenda

    brenda FU very much

  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  7. AlexanderV

    AlexanderV Contributor



    είχε κάποτε μία διαφήμιση (αν δεν κάνω λάθος ζελέ διαφήμιζε) και έπαιζε αυτό το κομμάτι. Κι επειδή την έβαζαν από Άνοιξη και μετά, ένεκα της άτιμης σφουγγαρο-παιδικής ηλικίας το έχω ταυτίσει με την έλευση του ανθιζόμενου εξαμήνου του έτους...
     
  8. lotus

    lotus Silence

  9. open_mind

    open_mind Regular Member

    Ποτέ δεν είχα ιδιαίτερη σχέση με γάτες. Είχα παιδικά τραύματα από τον γάτο φίλης
    που όποτε με έβλεπε ήθελε σαν τρελός να παίξουμε, αλλά μόλις έβγαζε νύχια εγώ μαζευόμουν.
    Και το παιχνίδι σταματούσε πριν ακόμη ξεκινήσει.

    Από τότε οι εκδηλώσεις αγάπης από αυτά τα ζώα πάντα με εκπλήσσουν και μ' αφήνουν άφωνη.
    Το αυτό συμβαίνει τις τελευταίες μέρες, που ένας γάτος, μου συμπεριφέρεται όπως τ' αφεντικά.
    Και αυτήν την στιγμή έχει κουλουριάστει και κοιμάται στα πόδια μου και δεν θέλω να τον ξεβολέψω
    να πάω για τσιγάρο.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Συνεπώς ο ύπνος του γάτου κάνει καλό στην υγεία και κακό στα νεύρα!
     
  11. open_mind

    open_mind Regular Member

    Μου ζεσταίνει τα ποδαράκια.... Κάτι είναι κι αυτό!  
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ζέστη το λέμε τώρα αυτό;