Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. lotus

    lotus Silence

    Θέλει προσοχή το παιχνίδι της διεκδίκησης, να διατηρείται καθαρός ο νους, να μην μπει στην πλάνη που εύκολα τον βάζει ο εγωισμός γιατί τελικά μπορεί να αγοράσεις ακριβά φύκια για μεταξωτές κορδέλες
     
  2. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Η παρατεταμένη αύξηση της θερμοκρασίας ανάμεσα στα άλλα επέδρασε και στο κλίμα εντός του forum, όπου ορισμένα νήματα γίναν τόσο καυτά από άποψη διαπληκτισμών που αν είμασταν εντός εκτός και επί ταυτά των αρχών του Απριλίου θα το απέδιδα σε αστεϊζουσα διάθεση μεταξύ παλαιών γνώριμων συμφορουμιτών.

    Ένα από τα καλά της πτώσης της παράκαιρης θερμοκρασιακής αύξησης είναι ότι πήγα Σαββατιάτικα βόλτα έξω από τη Μάκρη και στις Μαρικές και δεν είχε ούτε τρελή κίνηση στους δρόμους ούτε περισσότερο από απλά χαλαρό κόσμο στις παραλίες!!
     
  3. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Τι ωραια φωτορυθμικα της φυσης 
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Τα καταστήματα πουλάνε κινεζιές άρα αγοράζοντας από κινέζικο αγοράζουμε original. Γαμάτο πάντα μου άρεσαν τα φιρμάτα  
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Λουτρα Ποζαρ    

     
     
  6. brenda

    brenda FU very much

     

     

    Hammam στη θησείο, να διαλέξετε Ali Mama, θα σάς κάνουν ολοσωματικό μασάζ, θα σάς ''μαστιγώσουν'' με μεταξωτούς κετσέδες και θα σας λούσουν ηδονικά.
    To ζεστό μάρμαρο θα κάνει το κρύο νερό να φαντάζει ευλογία.
    Έτσι πιάσαμε φέτος τον Μάη... 
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Ο ένας με τα λουτρά η άλλη με τα χαμάμια μας φτιάξατε πάλι
    Πάω να πλυθώ στη βροχή !!!
    Ε μαααααααα
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Χάνουμε στιγμές ....
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Εχω χασει το κωδικα επικοινωνίας.
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Είναι πολύ μικρή αποζημίωση πως έχουν φαγωθεί τόσο πολλοί άνθρωποι να με ρωτάνε αν θα επιστρέψω εντός κι εκτός δουλειάς.
     
  11. Η πλειοψηφία των ανθρώπων εκτιμά κάποια πράγματα αφού τα χάσει...
    Εγώ την υγεία μου.
    Οι άλλοι εμένα.
    Έτσι πάει.
    Και οι δύο πλευρές πρέπει να παλέψουν πια, η κάθε μία για το δικό της στόχο.
     
  12. Verana

    Verana New Member

    Είναι φυσιολογικό που θέλω να κάτσω να δω το μπάσκετ πίνοντας μπύρες και χαζεύοντας κωλους που περνούν; Νομίζω πως περνώ κρίση ταυτότητας....