Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Και ξυπνας το πρωι.
    Εχεις δει παραξενο ονειρο...το προσπερναμε.
    Ο ηλιος λαμπει..τα πουλακια κελαηδουν ολα ωραια.
    Παιρνεις τηλεφωνο για να κλεισεις ραντεβου, με το ρολοι 40 λεπτα για να πιασεις γραμμη...τελικα πιανεις...και σε βαζουν σε λιστα αναμονης μετα απο 1,5 χρονο. Και δεν εχεις αλλη λυση.
    Ειναι καλά οι ανθρωποι;; ως τοτε ποιος ζει ποιος πεθαινει.
    Και μετα σκεφτομαι ποσο " μικροι και λιγοι" ειμαστε.
    Σκονη στον ανεμο.

    Σαλτα γαμησου λοιπον και χαμογελα.
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Με εχουν στριμωξει λιγο μου γαινεται  
     
  3. ποσα χρονια ακομα μπορω να το τρεναρω? 20 ειναι πολλα? τοσα χρειαζομαι. μετα να παει να γαμηθει.
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  5. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    It can be! But not all the time... και γι αυτό αυτες οι γλυκές στιγμές εχουν μια ιδιαίτερη σημασία...  
     
  6. It can be, αλλά τις περισσότερες φορές περιμένουμε τους άλλους να την κάνουν, δεν έχουμε εμπιστοσύνη στον ίδιο μας τον εαυτό ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε  
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    γιατι ο οργανισμος θελει και το αλμυρο και το ξυνο 
     
  8. IceQueen

    IceQueen Vermilion Evolved

    Σκέφτομαι ότι αν υπάρχει ένα πράγμα στον κόσμο που μισώ με όλη μου την ψυχή, αυτό είναι να περιμένω το τηλέφωνο να χτυπήσει.
    Δε μου αρέσει να περιμένω.
    Δε μου αρέσει το τηλέφωνο.
    Δεν μου αρέσει το ringtone.
    ΚΙ ΕΣΥ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΙ ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΩ ΑΝΑ ΤΡΙΑ ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ!
    (έχω νεύρα, το ξέρω)
     
  9. dim1

    dim1 ®

    Ντριννννννννν___________Ντριννννννννν.
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Όταν ακολουθείς την δύσκολη διαδρομή κοστίζει ....
    Σε χρόνο και ψυχικό κόστος και κάπως έτσι έρχεται η κούραση ψυχή τε και σώματι ...
     
  11. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Ότι το πρωί θα δοθεί άλλη μια μάχη, για ν' αποδείξω το αυτονόητο: ο δάσκαλος είναι για να εκπαιδεύει κι όχι να κάνει bulling.
     
  12. brenda

    brenda FU very much

     
    Απορώ το εδώ και τώρα ποιας πεποίθησης είναι απόρροια, προτού αρχίσω να ματώνω τα χέρια μου κοπανώντας τοίχους...
    Πουτάνες περιοριστικές και αρνητικές πεποιθήσεις, θέλω να σας ξεριζώσω όλες, ναι, όλες, κουφάλες, που επιβουλεύεστε την ζωή μου!
    Άι σιχτίρ. Τα είπα και ξεφόρτωσα, λίγο...