Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χτες το μεσημέρι που γύρισα από την μαμά μου , στην εξώπορτα της πολυκατοικίας μου
    ήταν ένα μεγαλόσωμο σκυλί ξαπλωμένο , ομορφούλι θα έλεγα .
    Όταν έβαλα το κλειδί στην πόρτα για να ανοίξω , σηκώθηκε και με πλησίασε κάπως φοβισμένα .
    Ήταν πολύ μελαγχολικό , του μίλησα , τον ρώτησα που είναι η μαμά του και ο μπαμπάς του … αλλά δεν μου απάντησε !
    ( γιατί άραγε ???    ) .
    Ε ! είπα μέσα μου κάπου εδώ θα είναι τα αφεντικά του μια και φορούσε και κολάρο ,
    και ανέβηκα σπίτι μου .
    Το βράδυ αργά που κατέβασα τα σκουπίδια , ήταν ακόμα στην πόρτα ξαπλωμένο .
    Αναρωτήθηκα διάφορα , αλλά και πάλι ανέβηκα στο σπίτι .
    Σήμερα που έφυγα για να έρθω στο γραφείο ήταν πάλι κάτω …
    Νομίζω πως αν είναι και το βράδυ που θα γυρίσω πως θα το πάρω επάνω ,
    δεν μου πάει καρδιά να το αφήσω εκεί … και άντε να δούμε μετά τι θα το κάνω βέβαια ….  
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2008
  2. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    να το πάρεις !!! να το πάρεις !!!

    ακου με!! θα αλλαξει τη ζωή σου τόσο όμορφα όπως η Ελντα μου!!!

    αχ... κι αν θες βοηθεια εδώ ειμαι  :
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για πολλους λογους , ειτε φοραει κολαρο ειτε οχι , μην το βαλεις σπιτι .
    Βαλε του λιγο νερο και γνωμη μου παρε τηλ στην προστασια ζωων ή την αστυνομια ...
    στην ουσια ειτε παρεις ζωο απο τον δρομο ειτε απο την προστασια το ιδιο καλο κανεις σε μια ψυχη .. με την διαφορα οτι δεν εχεις τον φοβο νομικων και κυριως υγειονομικων προβληματων ...
    ακομα και ενα υγιες ζωο , απο σπιτι , εαν εχει περιπλανηθει στους δρομους , μπορει να μαζεψε και να κουβαλαει επανω του σοβαροτατες ασθενιες ...
    ξερω οτι το πονεμενο βλεμμα τους λιγαει και σιδερο .. ομως το να το περιμαζεψεις δεν ειναι η σωστη λυση
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    καλε ! πως μεγαλωσε αυτη ???
    οταν την πρωτοειδα ηταν πολυ μικρη και δεν παει καιρος !!!!

     

    θα δουμε Chris ,
    ειναι μεγαλη ευθυνη και εγω ακομα δεν ειμαι εντελως καλα,
    προ εχει να φροντιζω τον εαυτο μου ....

    δεν θα το αφησω εξω ομως ....
    το πολυ πολυ μια και μου προσφερεις την βοηθεια σου ....

    να στο φερω σπιτακι σου !!!  
     
  5. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

      

    μου άρεσε το Gris!! αν ήταν typo ήτω καλό..αν ήταν επι τούτου ήταν εύστροφο!! λολ

    οσο για να το φερεις σπιτι λυπήσου με διοτι τώρα η Ελντα έχει ΚΑΙ παρέα G's property also...χι χι

    ιδου:


    ομως η βοηθεια εξακολουθει να ισχύει και υπαρχει και σχετικός σύλλογος που φροντίζει αν δεν μπορεις ... www.sapt.gr
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Ναι αυθόρμητα και συνειρμικά μου βγήκε …
    αλλά το διόρθωσα σκεφτόμενη μήπως έκανα …πατάτα .  


    ... θα δουμε τι η μοιρα επιφυλασει για το doggy ....  


    isnogood

    ξερω πως εχεις δικιο , αλλα δεν μου παει η καρδια  
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    το να ανοιξεις την πορτα σου ειναι το λιγοτερο .. σκεψου οτι ΑΜΕΣΑ πρεπει να επισκευτει κτηνιατρο , πιθανως να χρειαστει περισσοτερες επισκεψεις για εμβολια , αν ειναι μεγαλοσωμο η μεταφορα του θα ειναι προβλημα .. δεν εισαι αφεντικο του για να σε υπακουει και δεν εχετε χτισει κωδικες επικοινωνιας για να συμβιωσετε .. δεν ειναι κουταβακι ... το ποιο πιθανο ο ενας να ζοριζει τον αλλο , πιθανοτατα για αρκετο καιρο .
    Αν εχεις αποφασισει να αναλαβεις τις ευθυνες ενος ζωου , παρτο με τον σωστο τροπο και κυριως παρε αυτο που ταιριαζει στον τροπο ζωης σου ... καθε ρατσα εχει το δικο της χαρακτηρα .. επελεξε λοιπον και μην παρεις ενα μεγαλοσωμο αγνωστο σκυλι .... σιγουρα θα σε ευγνωμονουν και τα δυο τουλαχιστο το ιδιο (περισσοτερο εκεινο που θα βγαλεις μεσα απο ενα κλουβι) ...
     
  8. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    αχ !!! ασε με !  

    με αγχωσες !!!!
    ... ξινη θα μου την βγαλεις την δευτερη καλη μου πραξη σημερα !

    ουφ !  
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ναι ... το βραδυ που θα σε επισκεφτουν οι ψυλοι του στο κρεβατι σου και το πρωϊ που θα δεις τα ωραια σου παπουτσια στο στομα του ... να θυμηθεις να μην αγχωθεις με τον σκυλο , αλλα μαζι μου .....  
     
  10. Eri

    Eri

    Σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα........Και παλι σκατα......
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αραγε για ολα τα παραπανω ... ποσο χαρτι υγειας θα χρειαστει ? ....
     
  12. Eri

    Eri

    Καθολου.....Αυτος που θα τα φαει θα τα γλυψει κιολας απο τον κωλο........