Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. lotus

    lotus Silence

    Όταν ο άνθρωπος δεν έχει χιούμορ, κι έχει στεγανά πόσο κομπλεξικός κ ξινός μπορεί να γίνει...
    Κι όσο κι αν κοιτάει τους άλλους αφ υψηλού απ το καλάμι που χει καβαλήσει για να μην κοιτάει τα δικά του θέματα τόσο σίγουρο είναι ότι τέτοιες στάσεις, σκέψεις, πεποιθήσεις τις πληρώνει στο τέλος ο ίδιος κ μερικές φορές με πολύ ακριβό τίμημα.
     
  2. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Βρε λες ; Λες να είναι έτσι ; Χμμμ...
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Υποταγή με συνοικέσιο...
    Κ που πασάρουν τα υπό τους σε άλλα Κ μετά αποτρέπουν τα επόμενα Κ να βρεθούν μαζί τους να μην πληγωθούν (τα υπό ντε )
    Τα επόμενα Κ βάζουν τα κλάματα και πονάνε για τα υπό που χάσανε υποκύπτοντας στον εκβιασμό των προηγούμενων Κ !
    Ζούμε μεγάλες στιγμές  
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2019
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Τον κοιμισμενο τον ξυπνας; ή τον αφηνεις να ζει το ονειρο του, οεο;
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Τον ξυπνάς με σφαλιάρες , σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει να ξυπνήσει !
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    τωρα αμα σου πω πως μου ηρθε αυτο στο μυαλο ?ειναι δυσκολη ωρα χεχεχε
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    χαχαχα .. είναι πραγματικό γεγονός όμως  
     
  8. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

        κ γω αυτο πιστευω

    Παλι ξυλο θα πεσει   
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Πάντα  ... πώς αλλιώς ; 
     
  10. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Σκέφτομαι οτι αυτοί που περνάνε με κόκκινο στα φανάρια είναι οι μεγαλύτεροι μαλάκες του κόσμου. Δεν υπάρχουν μεγαλύτεροι μαλάκες, άμα φτιάξεις μια λίστα με τους μεγαλύτερες μαλάκες του κόσμου, στη κορυφή θα γράφει '' ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ''. Το παράδοξο και συνάμα θλιβερό είναι οτι αυτοι δεν είναι τίποτα πενηντάρηδες που μεγάλωσαν με το ΠΑΣΟΚ, κάνω ότι θέλω, έχω τέταρτο ξάδερφο στη ΓΑΔΑ, ξέρεις ποιος είμαι εγώ και τέτοιες παπαριες, αλλά είναι κοπελίτσες\ 20 χρόνων, αγοράκια 20 χρόνων, αλάνια με μπότα πιπεριά 30 χρόνων, και θείες και μπαρμπάδες 70 χρονών, δηλαδή, καμιά πρόοδο καμία εξέλιξης, μπρος προς τα πίσω. Ουστ λιμοκοντόροι το κερατά.
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2019
  11. lotus

    lotus Silence

    Ναι αλλά οι πρώτοι είναι η γενιά που τους μεγάλωσαν αυτοί οι μλκς και οι δεύτεροι η γενιά που μεγάλωσε τους μλκς  
    Γενεόγραμμα βαθιές ανάσες 7 γενιές!  

    Υπάρχουν κι αυτοί που κορνάρουν όταν ανάψει πράσινο λες και θα διακτινιστείς, οι οποίοι όταν ανάψει φανάρι αργούν πιο πολύ απ όλους να ξεκινήσουν  

    Αρα τα φανάρια φταίνε χαχα 
     
  12. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Αυτό με τη κόρνα τι μου το θύμισες πρωί, πρωί ;