Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και ομως ... η τεχνολογια , προοδευτικα , αντικαθιστα την αναγκη του συνανθρωπου ... τα λιγα συγκριτικα προτερηματα της ανθρωπινης επαφης αντισταθμιζονται απο την φερεγγυοτητα του πληκτρου .....
     
  2. female

    female Contributor


    Εργαλεία είναι, μην τα κάνουμε και αυτοσκοπό. (Εξαιρούνται οι τεχνο-φετιχιστές!  ) Χαλιέται ή αναρωτιέται κανείς γιατί να έχει ψυγείο; Απλά κάποιες τεχνολογίες εντάσσονται ευρέως, άλλες παραμένουν πιο εξειδικευμένες.

    Αν θες να έχεις επικοινωνία θα την έχεις, και για τις δυσκολίες να δεις τους φίλους παρά να τους στείλεις μήνυμα δεν φταίει το κινητό αλλά η, όλο και πιο βάρβαρη, πιεστική καθημερινότητα. Το Internet και τα fora έχουν αντικαταστήσει την πλατεία του χωριού - με άλλα δεδομένα πια...
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσα γίνονται χωρίς εμένα για μένα, αξιοθρήνητα μικρά ανθρωπάρια δολοπλοκία γεμάτα και ψέμα.
    Όλα κύκλο κάνουν όλα θα έρθουν εδώ ξανά όλα θα διαλευκανθούν ..όλα…
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    ... γι αυτο και δεν πρεπει ποτε να ασχολεισαι με .... μικρους στο μυαλο .... ανθρωπους !

     
     
  5. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    .... σκεφτομαι ,
    πως οταν ειναι να γινει κατι ,
    τιποτα δεν μπορει να το διακοψει ,

    παρα μονο ο θανατος .

     
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μαθήματα ζωής είναι αυτά anasia.
    Όμως η ικανοποίηση από την αποκατάσταση της αλήθειας σε σύντομο χρονικό διάστημα είναι απερίγραπτη!
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πως αυτές τις μέρες που βρέχει συνέχεια ,θα θελα να τραβάω συνέχεια ασπρόμαυρες φωτογραφίες του συννεφιασμένου ουρανού.Ποιος όμως θα θελε να δει τόσες φωτογραφίες από σκούρους ουρανούς;
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μου άρεσαν πολύ αυτές που τράβηξες πάντως  
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Έχω πολύ πράμα Λίλλυ μας  

    Σε ευχαριστώ  
     
  10. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολυτάλαντο πλάσμα !

     
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

       
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood θέλω να ελπίζω ότι δεν θα φτάσω σε σημείο να αντικαθιστώ τις ανθρώπινες επαφές μου με τον υπολογιστή ή το κινητό μου.
    Αυτά τα χρησιμοποιώ, ειδικά τον υπολογιστή μου, όταν για διάφορους λόγους δεν μπορώ να βγω έξω.
    Είναι απλά κάτι να περνάω την ώρα μου και δεν θα του επιτρέψω να γίνει η φυλακή μου