Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. female

    female Contributor







     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    female:       (πως με καταλαβαίνεις!!!)
     
  3. Constan

    Constan Regular Member

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και εγω θελω κι αλλοοοο.....αλλα οι πουστηδοιιιιιι.........δεν μας αφησαν να χαρουμε ουτε ΑΥΤΟ...που αξιζαμε....!!!!!!
     
  5. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ...διακοπες ...

    παραλιες με αμμο , ησυχια , αναναδες , ξαπλωστρα , μαγιο , ηλιο ....

    συντομα !  
     
  6. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    "Il veut que la fille vienne le branler le soir, dans une église, dans le temps surtout où le Saint-Sacrement est exposé. Il se place le plus près qu'il peut de l'autel, et manie le cul pendant ce temps-là [...] Il veut que la fille aille à confesse; il attend au moment où elle en sort pour la foutre en bouche".

    Les passions doubles, 'Les 120 journées de Sodome΄ - ο BD (SM) πνευματικός Μου πατέρας...και μετά ήρθε ο Carlos Peron...και για άλλους λόγους.

    Λίγες φράσεις που έχουν μείνει στο μυαλό Μου εδώ και 14 χρόνια.

    Είναι επίσης η απάντηση Μου στο νήμα 'τί σου γαμάει το μυαλό'.
     
    Last edited: 18 Μαϊου 2008
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "για να περπατάς μαζί μου, πρέπει να πεθάνεις από την ζωή σου και να ξαναγεννηθείς στη δική μου.."
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αχχχχ ναι!!!!!!!
    Και επισης τσουχτρες, ηλιακα εγκαυματα, θερμοπληξιες, κακοηθη μελανωματα, μυκητιασεις, η ζωη ειναι τοσο ωραια!!!!!!!!!!!!!! 
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    .... λεω ... να το ξανασκεφτω !  


     
     
  10. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Ελα βρε κ συ τα παραλες.....Εκτος απο τις τσουχτρες για τις οποιες δεν μπορεις να κανεις τπτ, τα αλλα ολα προλαμβανονται κ αντιμετωπιζονται........
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ειδικά αν δεν κάνεις και καθόλου ηλιο..."θεραπεία", αν και τι θεραπεία είναι αυτή που αργά αργά σε σκοτώνει!!!!!
     
  12. Eri

    Eri

    Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.............................ΚΝΤΟΥΠ...   ......ΚΝΤΟΥΠ....   ....ΚΝΤΟΥΠ...... :retard: