Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Εισαγγελικού τύπου ερωτήσεις και <<παραγγελίες>> αστυνομικού κράτους και εδώ; Προτείνω να κάνουμε όλοι ένα βήμα πίσω. Μεγάλα παιδιά είμαστε όλοι ώστε να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές. Πέρα από το σπαμ που είναι σπάσιμο @@ όλα τα άλλα εμπίπτουν στην ατομική ευθύνη. Και ως γνωστόν οι επόμενες 2 εβδομάδες θα είναι κρίσιμες.
     
    Last edited: 2 Ιουλίου 2020
  2. brenda

    brenda FU very much

    Και τα δύο προβληματικά είναι.
    Το ένα για τους απολύτως προφανείς λόγους και το άλλο γιατί έχουμε και ντετέκτιβ στο φόρουμ που κάθονται και ασχολούνται με το τι κάνει ο καθένας μας (και δεν αναφέρομαι μόνο στην μικρή).
    Εμένα μου κάνει πολύ creepy αυτό, γιατί τα συμπεράσματα των *ερευνών " δεν είναι πάντα σωστά. Ωστόσο διατυπώνονται με περισσή ευκολία.
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εδώ υπάρχουν άτομα με ένα λογαριασμό και 15 διχασμένες προσωπικότητες

    Τη μια μέρα λένε έτσι,:την άλλη αλλιώς  
     
  4. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


    Σε όλες τις '' γειτονιές '' υπάρχει κάποιος/α που ξερει τα πάντα για όλους . Δεν μου κάνει εντύπωση . Η αντιμετώπιση της διαχείρισης στο θέμα μου κάνει όμως .
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Αγαπητοί/ες ας μην αναλωνόμαστε άλλο με αυτό το θέμα.
    Ότι έγινε,έγινε.
    Το μέλος αποχώρησε,η διοίκηση πήρε ότι αποφάσεις πήρε (που απ την στιγμή που είμαστε εδώ είμαστε και υποχρεωμένοι να τις δεχόμαστε) και η ζωή συνεχίζεται.
    Αγάπη μόνο!!!!!!                   
       
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. tithon

    tithon Contributor

    σωπάτε καλέ
    αγάπη ολούθε.
     
  8. ChildInTime

    ChildInTime New Member

    Γυρισα πισω στους δικούς μου.. την πρώτη βδομάδα καταφερα και κοιμήθηκα νωρίς σχετικά. Σήμερα ξεκίνησαν παλι οι αϋπνίες.. τι καλά. Ουτε βιβλίο δεν μπορω να διαβάσω, αποσπάμαι συχνα με το συγκεκριμένο που επέλεγα. Οπότε κανω σενάρια στο μυαλο μου που δεν θα συμβούν πιθανότατα ποτέ
     
  9. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  10. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Η εμμονή ξεκινάει από κάποιον που σε κουρδίζει εναντίον των άλλων ή επειδή σε κάνει να νιώσεις ζήλια και ανασφάλεια;
    Έλα μου ντε...  
     
  11. espimain

    espimain Contributor

     

    Χαιρετίσματα από την Βενετία

    Πηγή: Groupe Surréaliste Internazionale




     
  12. Hematite

    Hematite Honey bee