Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. blindfold

    blindfold Contributor



    ακούω αυτό το τραγούδι και δεν ξέρω κάπως με ποιάνει ένα κάτι ..
    βαριέμε να το βάλω σε άλλο νήμα αφιερώσεων ,δεν έχω διάθεση για πολλά πολλά .
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σκεφτομαι οτι μου αρεσει υπερβολικα η Ευδοκια Καντη, η τραγουδιστρια της Κυπρου. Σεξουαλικα εννοω!!!!!!!!!!
    Και μην μου πειτε, το τραγουδακι ακρως bdsm αφου δηλωνει την υποταγη του αντρα στην γυναικα.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Θα ψάξω να βρω την πιο όμορφη Μαύρη Τουλίπα. Θα την πετάξω στα νερά του Amstel...Το στερνό Μου "Αντίο" στον αγαπημένο και πιστό μου Παναγιώτη, που έφυγε αθόρυβα χθες και απρόβλεπτα, χωρίς να πει ούτε ένα "Γειααααα ...τα λέμε"!
    Αντίο Παναγιώτη μου! Αυτήν την φορά, δεν θα τρέξει ούτε ένα δάκρυ από τα μάτια μου, για να σε πονέσει… Στο υπόσχομαι!
     


    Το βράδυ όταν οι αναπνοές ησυχάζουν, θα με βρει να περιφέρομαι στα σκοτεινά σοκάκια του Amsterdam. Μια παράξενη γιορτή ξεκινά μέσα Μου, με ενθουσιάζει και με γοητεύει...
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Αν επιλέξω το δημόσιο BDSM θα υπάρχει μονιμότητα στις σχέσεις μου ή θα είναι κι αυτές στην καλύτερη αορίστου χρόνου όπως στο ιδιωτικό;

    Υ.Γ. Δεν έχω κανέναν/καμία για «μέσο».
     
  5. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    2 βδομάδες μετά το erotica, ο απόηχος, ο χωρισμός σε 2 στρατόπεδα και η αφελής εμμονή "το δικό μου στρατόπεδο είναι το καλύτερο" καταντάει εμετικό

    αναρωτιέμαι πότε θα ωριμάσουμε
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ακόμα δεν το έχω διαβάσει αυτό το νήμα..Μέσες άκρες κατάλαβα τι παίχτηκε,αλλά αρνήθηκα-βαρέθηκα να το διαβάσω..Ίσως πρέπει να το παραδεχτούμε πως ο έλληνας,αν δε διχαστεί-χωριστεί-αρπαχτεί-μουτζοπιαστεί δεν έχει λόγο ύπαρξης  
     
  7. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλυτερα μην μπεις στον κοπο. Εξ αλλου, ολα τα καλα βρισηδια εχουν διαγραφει   Κι εγω εχω βαρεθει πια. Ισως εχεις δικιο για τους ελληνες, αλλα τι να κανω που κι εγω ειμαι ελληνιδα, και τους αγαπω τους ατιμους!!!
     
  8. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    αυτό που μου στειλαν...

     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χρονια Πολλα lara[E-p] !!!  
     
  10. kali crow

    kali crow Guest

    οτι ειμαι παλι απογευματινη σημερα στη δουλεια και βαριεμαιιιιιιιιιιιι....
     
  11. Prema

    Prema Guest

    Εκεί έξω;;;...  
    Αχ! Μαζοχίστρια μου εσύ!  

    (Αγχωμένη) Είμαι στο θέμα; Είμαι στο θέμα;;; Μην έρθει η
    και μου πει ότι δεν είμαι στο θέμα!  
     
  12. Ασε... κι' εγω τραβαω την ιδια αγωνια. Απο προχτες ολο εκτος θεματος νομιζω  
    οτι ειμαι. Μεχρι και thread εβαλα "ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΙ ΕΝΤΟΣ ΑΝΑΘΕΜΑΤΟΣ"
    αλλα παλι εκτος θεματος ημουν γιατι μου το κλειδωσαν