Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ....Ποσο απολαμβανω τον πολιτισμο στις μερες μας.......viva Καλομοιρα....!!!!!!
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    μετά από πολύ καιρό ανακάλυψα μία μπάντα στο myspace που να αξίζει ..!

    και έχουν και ενδιαφέρον photos ...
     
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    αντε βρε!ολα πανε πριμα ,τελεια.μολις χωρισα!!! 
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    χεχ

    μετά θα έρθει η κρίση ... ίσως νιώσεις τύψεις ότι έκανες λάθος ...

    μόλις έρθει η μοναξία ,θα πονέσει ...

     

    τουλάχιστον είσαι εντέλως ελεύθερη να κάνεις ότι θέλεις  

    υ.γ. όταν γίνει αυτό πάρε με τηλέφωνο 69...  
     
  5. kali crow

    kali crow Guest

     
    τυψεις?λες ε?
    μπα δε νομιζω...
    η μοναξια ποτε δε με πονουσε...ισα ισα....
    ο καιρος θα δειξει.
     
  6. Puma

    Puma Regular Member

    - Ότι διαγράφω συνεχώς applications από το facebook και δεν τελειώνουν ποτέ...
    - Ότι ακούγεται πως θα προκυρήξουν 200 θέσεις για καθηγητές πληροφορικής στο διαγωνισμό του ΑΣΕΠ (λέτε να δούμε άσπρη μέρα στο συγκεκριμένο τομέα?)
    - Ότι, με αφορμή όσα λέει η kali_crow, η μοναξιά (ή η ελευθερία θα έλεγα καλύτερα) έχει άλλη χάρη  
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    σωστο αυτο που λες....αφου ομως νιωσει καποιος εντελως καλα μετα απο ενα χωρισμο...
     
  8. Puma

    Puma Regular Member

    Ναι, μέχρι τότε συνήθως είναι η... δύσκολη περίοδος. Όταν την ξεπεράσει κάποιος, νιώθει πως βρίσκει πάλι τον εαυτό του και είναι μια χαρά. Μέχρι τότε όμως...
     
  9. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ένα τραγουδάκι του Κωνσταντίνου νομίζω των One (αν και δεν πολυακούω ελληνικά άσματα) που πάει κάπως έτσι... "Μόλις χώωωρισαααα και θέλω να τα κάψωωωωω!" το ξέρετε? Ταιριάζει γάντι  
     
  10. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Τα όνειρα μου μέσα!

    Βόλτα με δύο Βρετανούς, έναν φωτογράφο και έναν rigger, και ένα μοντέλο με ρώσικη προφορά, ξανθιά μικροκαμωμένη και καύλα.. Σε κάποια φάση μετά την υπαίθρια φωτογράφιση καθόμαστε στο βανάκι και συζητάμε στα αγγλικά.. Η μικρή θέλοντας ακόμα να να παίξει με ρωτάει αν εγώ ασχολούμαι με bondage.. Μετά από κάνα δυο έμμεσες προκλήσεις της, της αρπάζω το χέρι και της το γυρίζω πίσω από την πλάτη της και την κολλάω πάνω μου πιέζοντας την με το αριστερό ψηλά στο στέρνο! Μες την έκπληξή της πάει να πει να "μην με αγγίξεις στο στήθος", αλλά αμέσως συμπληρώνει "....μόνο, άγγιξέ με παντου!" Ζητάω ένα σχοινί από τους άλλους ενώ της ψιθυρίζω "Δεν σε πόνεσα στο χέρι ε; Και αν αισθανθείς άβολα πες το μου", για να χαλαρώσει και να αφεθεί σε ότι επακολουθήσει..

    Και πάνω που ο ένας τύπος τείνει το χέρι του να μου δώσει το σχοινί και εγώ πλέον παίζω και με τα δύο χέρια με το στήθος της, ΞΥΠΝΑΩ! Σκατά, θα γάμαγε η συνέχεια..

    Κανάν ονειροκρίτη έχετε μπας και καταλάβω τι σήμαινε το όνειρο;;;;  
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Η χειρότερη φάση φίλε μου! Η χειρότερη!!! Και εγώ μία φορά στο λύκειο είχα ένα όνειρο (και μάλιστα με την Κατερίνα Λέχου    ) και στην πιο κρίσιμη στιγμή, μα την πιο κρίσιμη ρε γαμώτο, με ξύπνησε η μητέρα μου για το σχολείο. Αυτά είναι..........  
     
  12. Eri

    Eri

    Γιατι συμβαινει αυτο ρε γμτ ....... Ολοι την εχουμε πατησει ετσι τελικα.....