Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Γιατί;  
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Good to know...  
     
  3. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

     
     
  4. cherry1

    cherry1 New Member

    Καλησπέρα, πρώτο μου ποστ εδώ για κρέπα     . (χωρίς σαντιγί με φράουλες παρακαλώ).
     
  5. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Στοιχείο διαδικτυακής προσωπικότητας, ελευθερία έκφρασης. Δεν είναι άποψη για να σχολιαστεί, είναι έκφραση προσωπικότητας.
     
  6. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Είναι οξύμωρο να ζούμε την επανάσταση στην επικοινωνία με τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης και να αισθανόμαστε πιό μόνοι από ποτέ. Ίσως επειδή ξέρουμε οτι η τέλεια μοναξιά προκύπτει από την ατελή επικοινωνία...
     
  7. Unit

    Unit Regular Member

    Οτι το μονο που με εκφραζει απο ποιηση ειναι ο Αγγελακας με τις Τρυπες.
       

    Λα λα λα λα λα λα λα λα λα
     
    Last edited: 14 Οκτωβρίου 2020
  8. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Εμένα μου το επιβάλλουν να το γράψω! Ποια ελευθερία έκφρασης! Με φιμώνουν!     
     
  9. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Να μην έχανες στοίχημα, πουτανακι του @Kentavros  
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    άσε με αααασε με...πως την πάτησα έτσι.  
     
  11. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

      
     
  12. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    τι μεγαλείο που είναι η τηλεόραση φέτος. δεν θυμάμαι ποτέ τόσα ριάλιτυ, τόσα τοκ σόου και τόσες εκπομπές μαγειρικής μαζι