Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Ας το μεταδώσουν στη μπατσοφωλια να γίνει χαμουλης !!
     
  2. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Γνωστό αυτό, αν δε γίνουν επεισόδια, τα δημιουργούν εκείνοι. Κάπως έτσι προσπάθησαν να σπάσουν και τη φάση των αγανακτισμένων
     
  3. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Δεν κολλάνε , δεν μεταδίδουν. Δεν είναι μινκ.

    @p0ltergeist με Χρυσοχοιδη όλα μπαχαλο ρε. Ρίχνουν χημικά και αμέσως νερό να φύγουν.. Ρε κάτσε λίγο ρε bro να το γευτούμε λίγο.
     
  4. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

      Είναι κάποιες λέξεις που ακούγονται τόσο ωραίες, ε? Έχουν πολύ ψωμί... μπαμπάτσικες!  

    Αμ δε... Έχω δοκιμάσει τα πάντα: δε γίνεται τίποτα. Και μη με ρωτήσεις αν δοκίμασα να λουστώ... 


    Αυτό που ανέφερες @p0ltergeist το έκανε ήδη η @Brt! Μα τι κορίτσι είναι αυτό! Σ' ευχαριστώ @Brt  . Ακόμα και αν εσωκλείει ψήγματα του είδους "ορίστε πάρε για να δούμε τι θα καταλάβεις"!  
     
  5. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Σαν το μπεντένι δεν είναι, αλλά έχει και αυτή κάτι το εξωτικό.
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Ομολόγησε: σου αρέσει να στέλνεις κόσμο να ψάχνει άγνωστες λέξεις, ε? Το δικό σου, προσωπικό BDSM!
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Κι εγώ έκανα ένα ψάξιμο για το ταχταρίσει να ξες  
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Πας στα preferences, ξετσεκάρεις το "Automatically watch categories that you add media" και δεν ξανασχολιέσαι.
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

      Όχι μου αρεσαν!!! Ναι τα διαβασα!!! Διαβάζω γρήγορα. Έχω διαβάσει τον Χάρι Ποτερ και το Τάγμα του Φοινικα, σε τράνζιτ στην Βαρκελώνη σε 4 ωρες...στα αγγλικά.  

    Αληθεια δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς γράφεις επαγγελματικά ( ; ) , ερασιτεχνικά αλλά βγαίνουν σε έκδοση ( ; ). Πάντως τα likes σου αξίζουν    
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2020
  10. tithon

    tithon Contributor

    το ότι δεν έχουν γούνα δεν σημαίνει πως δεν μπορούν να παράξουν δική τους μετάλλαξη μεταδόσιμη στον άνθρωπο.
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Καλά εσυ με τα ignore που έχεις, χάνεις το μισό φόρουμ...
     
  12. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Υπάρχει επιλογή automatically watch categories with @Sejanus 's comments?