Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Και βέβαια με ενοχλούν και πολύ μάλιστα! Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι εάν διαβάσω κάτι δεν θα συμμετέχω αφού η διαχείριση δεν έχει τόσο αυστηρά κριτήρια οπότε και αφήνει να γίνονται.
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αν διαβάσατε κάποια σχετική απόφαση του ΣτΕ, ή δεν καταλάβατε τι διαβάσατε, ή διαβάσατε φέηκ απόφαση.

    ΥΓ Τα υπόλοιπα είναι "πολιτικές" προτιμήσεις.
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Η καταστολή σας κινητοποίησε ή τα μινκ;
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Αυτό θα περάσει στα ψιλά γράμματα ε;
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Κι αυτό.
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Μπα; Μεγάλη πρεμούρα βλέπω...
     
  8. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Άιντε ρε φασιστακο από εδώ.
     
  9. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Καμία κριτική, η δουλειά ενός αστυνομικού είναι να περάσει τις χειροπέδες. Από τη στιγμή που γίνει αυτό και μόνο όλα καλά, εάν μετά τη σύλληψη ακολουθήσει και μία κλωτσοπατιναδα ή γνωστά παιχνίδια τύπου ρίξε μια σφαλιάρα στο διπλανό σου ή δείξε μου τα βυζιά σου αν δε θες να περάσεις εδώ τη νύχτα, τότε παύει να κάνει τη δουλειά του, είναι απλά καρκίνος.
    Εάν εσείς (όχι προσωπικά εσείς, γενικά το λέω σαν κοινωνία) βολευεστε με κατάλοιπα της χούντας, εμείς όχι
     
  10. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Είπε εκείνη που θίχτηκε που είπαμε τον μπάτσο, μπάτσο, που να τον λέγαμε και γουρούνι δλδ
     
  11. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Όποιος εύχεται να πεθάνει ένας πληθυσμός επειδή απλά δεν τον γουστάρει για εμένα δεν έχει καμία διαφορά με έναν χρυσαυγιτη. Απλά μισείτε διαφορετικές ομάδες. Οπότε θα σου μιλάω όπως θα μιλούσα σε έναν χρυσαυγιτη γιατί το ίδιο είστε.
    Κατάλαβες φασιστακο;
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Το οτι αποψε στα καλα καθουμενα πεταξαν βομβες μολοτωφ στο αστυνομικο τμημα Συκεων (Θεσσαλονικη) χωρις λογο και αιτια με αποτελεσμα να τραυματιστει ο σκοπος και καηκαν σταθμευμενα αυτοκινητα, τι καταλοιπα ειναι??

    Επειδη αυτη η συζητηση χρονια τωρα εχει παρει μορφη "η κοτα εκανε το αυγο ή το αυγο την κοτα", εγω ξερω πως ποτε στην ζωη μου δεν εχω φαει ουτε ξυλο, ουτε χημικα, ουτε μολιτωφ, ουτε κοτρονια... τυχαιο?? Δεν νομιζω Τακη!