Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Ποτέ δεν ξέρεις τι λογής θα σου πετύχει.
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2021
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μιλάς βιωματικά γιατί σου έχει συμβεί και ξέρεις ή οι κακές γλώσσες και σε αυτήν την περίπτωση;
     
  3. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Αυτό που μου έχει πράγματι συμβεί είναι να γλιστρήσω επειδή πάτησα πρωί πρωί σουβλακόχαρτο στην οδό Κολοκοτρώνη και να έρθουν, εκεί που ήμουν καθισμένη και πονεμένη, δύο τύποι από το πουθενά να με τραβάνε να σηκωθώ έχοντας πιάσει γερά το ένα βυζί ο ένας και το άλλο ο άλλος. Τους είπα να με αφήσουν κάτω να συνέλθω μια στιγμή και μετά θα σηκωθώ να φύγω μόνη μου, χωρίς να με τραβάνε.

    ΥΓ. Στο Evergreen παίζονται χρηματικά ποσά ανάλογα του όγκου του και εφαρμοστέες διατάξεις διεθνούς ναυτιλιακού δικαίου και πώς θα ερμηνευτούν ώστε να ωφελήσουν την μια ή την άλλη ενδιαφερόμενη χώρα, καμία σχέση με έμφυλες χαζομαρίτσες  
    ΥΓ 1. Αν ήταν να μιλήσω για κακές γλώσσες μαζί σου θα συνθηκολογούσα πριν το καλημέρα   Αλλά το "δίνω δικαιώματα" δεν είναι ακριβώς το ίδιο.
     
  4. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Σε ευχαριστώ Αλέξανδρε, μερικοί άνθρωποι είναι ογκόλιθοι, απλά δεν μπορείς να συμβιβαστείς με την απώλειά τους, είναι σαν ο αέρας να σηκώσει ένα ολόκληρο κτήριο συθέμελα και να το εξαφανίσει, είναι αφύσικο!
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Σκαστε ΟΛΕΣ!!!

    Κοριτσια θα ειμαι διαθεσιμος ξανα σε 2 -2μιση ωρες που θα τελειωσει η F1
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Θα κάτσεις να συζητήσουμε πρώτα και μετά θα δεις φόρμουλα.
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αν δεν απαντήσεις σε δυο ώρες, έχω ξεσηκώσει amber alert.
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αν δεν απαντήσει θα αναγκαστώ να τον αποδεσμευσω.
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Άστον στο «διαβάστηκε»
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Γιατί να τον αφήσω στο διαβάστηκε όταν μπορώ να γκρινιάζω ασταμάτητα;
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Γιατί μου αρέσεις έτσι ολόκληρη, κομμάτια δεν ξέρω πως θα είσαι.  
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αν χρειαστεί να διαλέξεις κομμάτι,στήθος να πάρεις