Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Iagos

    Iagos Contributor

    Δηλαδή θα ζητήσουμε την άδεια για να ανεβάσουμε στο προφιλ Μ/μας τον Κουρμπέ;
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ααα μόνο για πούτσες είναι η τωρινή εξορία; Να τη συνεχίσετε! Να διωχθούν μετά και οι ξετσίπωτες που βάζουν φάτσα κάρτα βυζιά μουνιά κώλους, οι βρομεροί κοπρολάγνοι, οι σιχαμεροί ποδολάγνοι, μετά τα άτομα που δεν μπορούν να καταλάβουν και όσοι δεν συμφωνούν!

    ΥΓ Μα τι αίσχος το bourdela.gr, εκεί καυλώνουν και γαμιούνται χωρίς αισθητική!
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    και οι ανεμβολίαστοι.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    ιδιαίτερα τις πιό μεγάλες.
     
     
  5. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τις ψωλές. Έχω φίλους με ψωλές. Αρκεί να τις κρατάνε σπίτι τους. Στο κρεβάτι τους. Να μην προκαλούν!
     
  6. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Σκέπτομαι πόσο επιρρεπείς είμαστε σε ομαδικά πορτρέτα. Παίρνουμε πόζα στην παραμικρή ευκαιρία  
     
  7. RAIN

    RAIN nefelibata

    Χτες σε μια συζήτηση με νομικό για το θέμα, με ενημέρωσε ότι υπαρχουν νέοι περιορισμοί στο διαδίκτυο για τέτοιου είδους φωτογραφίες και ότι το site θα μπορούσε να αντιμετωπίσει προβλήματα αν δεν συμμορφωθεί.
    Δεν έχω γνώσεις για να το επιβεβαιώσω αλλά
    αν ισχύει αυτό θα μπορούσε να ειπωθεί ώστε να μην υπάρχουν τέτοιες αντιδράσεις τις οποίες θεωρώ φυσιολογικές.
     
  8. rea..

    rea.. Contributor

    Συμφωνώ.
     
  9. rea..

    rea.. Contributor

  10. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Έχω την εντύπωση ότι κάτι τέτοιο παίζει. Από την πλευρά μου μπορώ να πω ότι και στο Romeo (gay dating app για τους μη γνωρίζοντες) οι φωτό προφίλ των μελών δεν έχουν γεννητικά όργανα.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τη Δευτέρα θα υπάρξουν ανακοινώσεις, χαχαχαχα  
     
  12. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Παρακαλώ πολύ!!